Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 08/03/2019

  Sale konferencyjne na stadionie

  subheader-image

  Centrum konferencyjno-targowe.

  Jeśli jesteś w trakcie organizacji wydarzenia biznesowego, z pewnością wiesz już, jak trudno jest znaleźć właściwą salę konferencyjną czy szkoleniową w Białymstoku. Każdy organizator chce, by jego spotkanie biznesowe, konferencja, bankiet bądź szkolenie odbyły się w unikalnym miejscu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, mamy przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą Stadionu w Białymstoku.

  Oferujemy sale konferencyjne dostosowane do różnej wielkości sympozjów. Są one w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, niezbędny podczas tego typu spotkań. Obsługę całego wydarzenia będzie oczywiście wspierać nasz zespół, który dołoży wszelkich starań, by konferencja odbywała się płynnie, bez trosk o problemy techniczne. Dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników, możesz być pewny, że zapraszasz swoich gości do prestiżowego obiektu, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo.

  Dysponujemy również salami szkoleniowymi, które swoim rozkładem sprzyjają efektywnemu wykorzystaniu czasu, ponieważ zaprojektowane są w sposób, który umożliwia swobodny przepływ świeżego powietrza, co sprawia, że w salach nie panuje zaduch, a dodatkowo są one dostosowane do potrzeb wydarzeń prywatnych i biznesowych pod względem akustycznym.

  Atutem wszystkich naszych sal jest możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni, dostosowanej do liczby uczestników i rodzaju spotkania. Wszystkie oferowane przez nas pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny system multimedialny, który jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w Białymstoku.

  Zdajemy sobie sprawę, że w ciągu całodziennego wydarzenia, każdy chciałby choć przez chwilę odpocząć i popatrzeć na coś innego niż sale konferencyjne. Białystok jest urokliwym miejscem na krótki spacer, jednak my dysponujemy dodatkowym atutem, którego nie może Państwu nikt inny – w czasie przerwy istnieje możliwość zwiedzania obiektu, co da uczestnikom wydarzenia możliwość nacieszenia wzroku niepowtarzanym widokiem naturalnej murawy, który z pewnością zachwyci entuzjastów piłki nożnej i pozostawi w nich niezapomniane wrażenia.  Taki akcent jest atrakcyjnym dodatkiem do tego typu formalnych wydarzeń, który pozwoli odprężyć się i zrelaksować na świeżym powietrzu, żeby później ze zdwojoną energią wrócić do obrad.

  Pamiętamy również, że nasze sale obok funkcji stricte biznesowych, mogą służyć także mniej formalnym spotkaniom. Wiemy, jak ważne w każdej firmie są spotkania integracyjne czy też bankiety firmowe. Także i my poświęcamy im dużo czasu, ponieważ chcemy mieć pewność, że wszyscy zaproszeni goście miło spędzą czas i będą się świetnie bawić, a Ty będziesz mieć pewność, że możesz na nas, jako na solidnego partnera biznesowego, liczyć.

  Pamiętaj, że połowę sukcesu Twojego wydarzenia stanowi dobór właściwego miejsca, dlatego wybierz nasz sale szkoleniowe. Białystok jest pełen tego typu obiektów, ale wierzymy, że Ty postawisz na najwyższą jakość!

  Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych sal, zamieszczoną poniżej. Jesteśmy przekonani, że spełniają one Twoje oczekiwania i już niedługo będziemy mieli przyjemność gościć uczestników planowanego przez Ciebie wydarzenia.

  Sale konferencyjne w Białymstoku

  Stadion w Białymstoku to bez wątpienia wyjątkowe miejsce, gdzie odbywają się nie tylko mecze lub wydarzenie kulturalne. Przestrzeń może też stanowić idealną oprawę dla spotkania biznesowego, konferencji, bankietu, a nawet szkolenia. Sale szkoleniowe na stadionie wyróżnia prestiż oraz duża powierzchnia, dlatego można tu organizować wydarzenia na wielką skalę, lista gości nie musi więc zostać ograniczona z powodu braku miejsca. Sale konferencyjne i szkoleniowe na białostockim stadionie dają szerokie spektrum możliwości i wysoki komfort, a także gwarantują bezpieczeństwo. Największą zaletą sal jest fakt, że można je dowolnie zaaranżować oraz dostosować do liczby uczestników i charakteru wydarzenia. Wystarczy uzgodnić z nami szczegóły, a zamienimy salę konferencyjną na niepowtarzalną i elegancką salę balową bądź profesjonalną salę wykładową. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

  Sale szkoleniowe na stadionie

  Potrzebujesz miejsca, gdzie urządzisz szkolenie dla swoich pracowników? Dla nas to żaden problem. Każda sala szkoleniowa, dostępna w naszej ofercie jest nowocześnie wyposażona. Przeszkody nie stanowi nawet pogoda, gdyż sale są klimatyzowane. W każdej sali szkoleniowej znajduje się ponadto system multimedialny, dzięki czemu możesz poprowadzić prezentacje, wykład oraz wiele innych form szkoleniowych i nie tylko. Nasza sala konferencyjna to szansa na zorganizowanie spotkania z niepowtarzanym widokiem na naturalną murawę. To miejsce dla wielbicieli sportu, piłki nożnej oraz plenerowej przestrzeni. To jednak nie wszystko, podczas przerwy w ramach uatrakcyjnienia szkolenia istnieje możliwość, aby uczestnicy zwiedzili cały obiekt.

  Obiekt konferencyjny

  Białostocki Stadion Miejski to nie tylko miejsce dla fanów rozgrywek sportowych i innych odbywających się tu imprez, ale też prestiżowy obiekt konferencyjny, w którym specjalnie przygotowana przestrzeń dla biznesu łączy się z miłą atmosferą. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji pożytku publicznego i różnymi organizacjami – wszystkimi, którzy poszukują sal konferencyjnych, odpowiadających konkretnym potrzebom. Oferujemy wnętrze wraz z wyposażeniem, biorąc pod uwagę charakter wydarzenia, jak i liczbę uczestników spotkania biznesowego. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby przygotowanie różnego rodzaju konferencji przebiegało bez jakichkolwiek problemów, a wręcz należało do działań przyjemnych.

  Centrum konferencyjne

  Na terenie Stadionu znajduje się kilka sal konferencyjnych, które ze względu na zróżnicowany metraż jesteśmy w stanie dobrać tak, aby zagwarantować wszystkim dogodne warunki. Poszczególne sale są zlokalizowane na różnych poziomach, dzięki czemu bez żadnych przeszkód może odbywać się jednocześnie kilka konferencji. Co niezwykle ważne, każda sala szkoleniowa w Białymstoku, jaką oferuje nasz Stadion udostępniana jest wraz z wyposażeniem.

  Wyposażenie sali konferencyjnej:

  • krzesła i stoły;
  • nowoczesny system multimedialny (mikrofony bezprzewodowe, głośniki, projektor i ekran, flipchart, monitor led);
  • bezprzewodowa sieć Wi-Fi;
  • klimatyzacja.

  Wszystkie wymienione elementy wchodzące w skład obiektu oferowane są w cenie wynajmu sali konferencyjnej. Ponadto oferujemy też bezpłatny parking dla uczestników, prelegentów i organizatorów konferencji.

  Jeżeli interesują Was obiekty konferencyjne w Białymstoku, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego Stadionu, którzy przedstawią więcej informacji na temat możliwości, jakie możemy zaoferować oraz konkretnych warunków. Zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę i pomoc w przygotowaniu konferencji. Jeśli szukają Państwo ciekawego i komfortowego miejsca, aby zorganizować spotkanie konferencyjne, nasza propozycja z pewnością okaże się idealnym wyborem.

  Zapraszamy do kontaktu:

  e-mail: biznes@stadion.bialystok.pl