Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 08/04/2019

  Sale bankietowe – Białystok – sala na przyjęcie

  subheader-image

  Jeśli poszukują Państwo miejsca na szczególną okazję, to Stadion Miejski w Białymstoku posiada sale, które doskonale sprawdzą się przy organizacji imprezy integracyjnej, bankietu, świątecznej kolacji czy studniówki.

  Sala bankietowa Białystok na terenie Stadionu Miejskiego to idealna propozycja dla osób, które chcą zorganizować ważne wydarzenie w unikalnym, a jednocześnie rozpoznawalnym miejscu i z gwarancją komfortowych warunków.

  Na kilku poziomach stadionu zlokalizowane są sale o różnych wymiarach. Zapewniamy dostosowanie sal bankietowych do liczby zaproszonych gości. Dla najbardziej wymagających proponujemy Strefę VIP, która jest w stanie pomieścić nawet 400 osób, a jej wyjątkowym atutem jest doskonały widok na murawę oraz możliwość dowolnej aranżacji. W ofercie mamy też mniejsze sale bankietowe, znakomite na bardziej kameralne bankiety firmowe.

  Widok na murawę, nowoczesne, przestronne i estetyczne sale oraz doskonałe położenie to wszystko tworzy szczególne miejsce na mapie miasta – sale bankietowe na Stadionie Miejskim w Białystoku

  Dojazd na stadion jest bardzo prosty i komfortowy dla podróżujących środkami komunikacji miejskiej. Do dyspozycji mamy również duży parking na 1000 miejsc.

  Sala bankietowa w Białymstoku to doskonały pomysł na zorganizowanie różnorodnych przyjęć, eventów czy wydarzeń okolicznościowych. Z tego względu polecamy wynajem powierzchni dostosowany do takich imprez jak:

  • wesela,
  • jubileusze,
  • imprezy integracyjne,
  • bankiety firmowe,
  • ważne spotkania biznesowe,
  • konferencje,
  • kongresy,
  • studniówki,
  • oraz pozostałe, zgodnie z intencjami klientów.

  Każdy Klient może skorzystać z dostępu do nowoczesnego systemu multimedialnego, jakim dysponuje Stadion. W skład wyposażenia sali wchodzą między innymi mikrofony i głośniki, jak również projektory i ekrany. Całe wydarzenie wspiera oczywiście profesjonalny zespół pracowników, który dokłada wszelkich starań, by impreza przebiegała zgodnie z ustaleniami.

   

  Wnętrza sal mogą zostać zaaranżowane w taki sposób, aby jak najlepiej oddawały charakter spotkania. Wszystkie szczegóły ustalamy z osobami chętnymi na wynajem na każdym etapie przygotowań, co sprawia że w dniu organizowanego wydarzenia wszystko przebiega wyjątkowo sprawnie. Z tego powodu nasze sale bankietowe Białystok można uznać za najlepszy wybór w regionie.

   

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami, którzy z przyjemnością przybliżą szczegóły oferty i ustalą wszystkie ważne informacje, włącznie z wolnymi terminami oraz wyceną.

  Zapraszamy do kontaktu:

  e-mail: biznes@stadion.bialystok.pl