Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 25/09/2015

  Rodzinna niedziela na stadionie

  subheader-image

  Trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią, zwiedzanie stadionu, zabawa z animatorami ze Stowarzyszenia KLANZA – to przykłady atrakcji, które przygotowaliśmy na stadionie dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie Droga. Mamy nadzieję, że niedzielna impreza zapoczątkuje kolejne rodzinne wydarzenia.

   

  Stadion zrobił na naszych gościach spore wrażenie. Hitem zwiedzania była wizyta na murawie głównej. Dzieci z zachwytem dotykały trawy, sprawdzały, czy ta nieskazitelnie równa powierzchnia rzeczywiście jest prawdziwa. Okazało się jednak, że niektóre z nich są stałymi gośćmi na stadionie.

  – Moi synowie są zagorzałymi kibicami. Dlatego młodszy Filip, kiedy dowiedział się o zaproszeniu na stadion, był bardzo podekscytowany opowiadała pani Edyta. – Na pewno takie wydarzenia, umożliwiające ruch na świeżym powietrzu to dobra alternatywa dla siedzenia przed komputerem.
  – Mnie najbardziej podobał się trening na boisku – stwierdziła z kolei Julka, inna uczestniczka.

  Powodzeniem wśród najmłodszych cieszyły się też dmuchane place zabaw. Najbardziej oblegana była nasza zjeżdżalnia.

  – Bardzo dziękujemy za zaproszenie, za to że mogliśmy aktywnie spędzić niedzielę – powiedziała Anna Tomulewicz, wiceprezes Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie Droga. – Ważne, że nasi podopieczni mogli spędzić czas wspólnie z rodzicami, zapomnieć o codziennych problemach. To wydarzenie może być początkiem stałej współpracy, żebyśmy wspólnie zorganizowali coś na stadionie przynajmniej dwa razy w roku.
  Chcielibyśmy, żeby wspomniany festyn był imprezą inaugurującą nowy cykl wydarzeń pod nazwą „Rodzinna niedziela na stadionie”. Zapraszamy do współpracy inne stowarzyszenia i fundacje zajmujące się opieką nad rodzinami, sportem czy kulturą.

   

  Zobacz naszą fotorelację (KLIK)