Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 03/09/2015

  Przetarg na wyłonienie sponsora tytularnego

  subheader-image

          Stadion Miejski” Sp. z o.o. w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w pisemnym przetargu nieograniczonym z negocjacjami na wyłonienie Sponsora Tytularnego Stadionu Miejskiego, położonego w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1.

  Przedmiotem postępowania jest prawo do nadania oficjalnej nazwy obiektowi oraz inne związane z tym prawa sponsora tytularnego, których szczegółowy katalog ustalony zostanie podczas negocjacji.

  Stadion Miejski w Białymstoku to największy i najnowocześniejszy obiekt sportowy w północno-wschodniej Polsce z aspiracjami do rangi regionalnego, obsługującego imprezy sportowe i kulturalne o podwyższonym standardzie i masowym uczestnictwie mieszkańców miasta i regionu. Możliwości Stadionu Miejskiego są nieograniczone, mogą odbywać się na nim wydarzenia sportowe, imprezy kulturalne i wiele innych, skierowane do szerokiej grupy klientów. Uzyskanie prawa do nadania pierwszej nazwy Stadionowi oraz innych praw sponsora tytularnego stworzy niepowtarzalną okazję zaistnienia w świadomości nie tylko wszystkich białostoczan, lecz także wszystkich kibiców, którzy kiedykolwiek odwiedzą Stadion lub o nim usłyszą, oraz wszystkich gwiazd sportowych i muzycznych, które wystąpią na Stadionie. Tętniący życiem niemalże 7 dni w tygodniu Stadion stanie się potężną platformą marketingową dla sponsora tytularnego.

  Oględzin obiektu można dokonać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu 85 654 86 80.

  Zgłoszenie udziału w postępowaniu należy złożyć w siedzibie Spółki „Stadion Miejski” do dnia 21 września 2015 r. do godziny 14:00.

  Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w postępowaniu oraz Regulamin pisemnego przetargu nieograniczonego z negocjacjami na wyłonienie sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego w Białymstoku zamieszczone są na stronie internetowej www.stadion.bialystok.pl w zakładce OGŁOSZENIA.