Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 03/09/2015

  Porannego Targi Budowlane

  subheader-image

  Prawie 60 wystawców zaprezentowało swoją ofertę podczas Porannego Targów Budowlanych, które w dniach 13-14 czerwca odwiedziło ponad 2500 osób. To już kolejna edycja przedsięwzięcia, ale pierwsza na Stadionie Miejskim. Zarówno organizatorzy, jak też firmy pozytywnie ocenili możliwości obiektu.

  – Poprzez lokalizację targów w nowym miejscu chcieliśmy nieco odświeżyć ich wizerunek – wyjaśnia Wioleta Wilińska z Kuriera Porannego, organizatora targów. – Poza tym, nowoczesna architektura stadionu dobrze współgra z ich tematyką. Zaletami stadionu są duża powierzchnia, dzięki której wystawcy mogli zwiększyć swoje ekspozycje, dobre zaplecze sanitarne, jak też duży parking.

  W przedsięwzięciu wzięły udział firmy z branży budowlanej, ale też przedsiębiorcy zajmujący się wyposażeniem wnętrz, projektowaniem zieleni czy też energią odnawialną.

  – Jako firma wyznaczamy kierunki rozwoju energii odnawialnej na Podlasiu, dlatego też nie wyobrażam sobie, by mogło nas tu zabraknąć – mówi Paweł Wyszyński, właściciel firmy OPTIMA POLSKA, która jest głównym sponsorem Porannego Targów Budowlanych. – Uważam, że Stadion Miejski to dobre miejsce do organizacji tego typu wydarzeń. Jako firma wynajmujemy na stadionie także inne powierzchnie, na których organizujemy konferencje, szkolenia i spotkania firmowe.

   

  Porannego Targi Budowlane

   

  Porannego Targi Budowlane