Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 12/05/2021

  Polska Noc Kabaretowa 2021

  Kup Bilet
  subheader-image

  Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

  Nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.

  Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

  Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

  INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
  – Impreza trwa około 4h (w tym 15min przerwa)
  – Prosimy sprawdzić dokładnie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety.
  – Bramki otwieramy punktualnie godzinę przed startem imprezy.
  – Nic nie można wnosić na teren obiektu. Dopuszczalne są tylko plastikowe butelki z napojem oryginalnie zapakowane o pojemności max 0,5l.

  W związku z panującą sytuacją epidemiczną w Polsce, na chwilę obecną do sprzedaży udostępniony jest wyłącznie co drugi rząd na widowni. Jeśli nałożone na organizatorów imprez masowych obostrzenia, zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r., zostaną utrzymane do planowego dnia rozpoczęcia wydarzenia – organizator zastrzega sobie wówczas prawo do zmiany zarezerwowanych miejsc zgodnie z w/w rozporządzeniem, tj. co drugie miejsce, naprzemiennie w rzędach. (miejsca mogą ulec zmianie w różnicy jednego rzędu).

  Źródło: https://kabaretowebilety.pl/

  Kup Bilet
  Organizator