Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 05/10/2016

  Nowy operator gastronomiczny na Stadionie Miejskim w Białymstoku

  subheader-image

  4 października 2016 r. zarząd spółki Stadion Miejski w Białymstoku podpisał długoterminową umowę z nowym operatorem gastronomicznym, firmą Sports Hospitality Sp. z o.o.

  Od 2009 roku Sports Hospitality jest wiodącą firmą świadczącą usługi gastronomiczne w Polsce. Gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość między innymi dzięki certyfikowanemu systemowi zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO 22000:2005. Nowy operator specjalizuje się między innymi w obsłudze obiektów sportowych, kiosków gastronomicznych do szybkiej obsługi kibiców, restauracji i barów sportowych uruchamianych przy obiektach sportowych oraz stref i lóż VIP. Współpracuje między innymi z: Stadion Energa Gdańsk, Legia Warszawa, Torwar Warszawa, hala Arena Szczecin, hala sportowo-widowiskowa w Koszalinie, czy Centralny Ośrodek Sportu w Giżycku. Sports Hospitality było także wyłącznym operatorem gastronomicznym podczas EURO 2012 stadionów w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

  – Z naszego punktu widzenia najważniejsze jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, o zróżnicowanej ofercie kulinarnej. W zakresie usług nowego caterera poza obsługą meczów, koncertów i innych imprez masowych będzie również codzienna obsługa Stadionu w zakresie imprez okolicznościowych i wielofunkcyjnych punktów gastronomicznych – powiedział Adam Popławski, prezes zarządu spółki Stadion Miejski w Białymstoku.

  – Jesteśmy dumni z faktu, że będziemy mogli świadczyć kompleksowe usługi gastronomiczne na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów na co składa się nie tylko zróżnicowana i wysokiej jakości oferta gastronomiczna, ale też sprawność obsługi oraz systemy sprzedaży dające możliwość skorzystania z naszej oferty jak największej rzeszy Kibiców i Gości przebywających w czasie meczów i imprez na Stadionie – powiedział Jacek Domasat, prezes zarządu Sports Hospitality.

  Sports Hospitality Sp. z o.o. od momentu podpisania umowy posiada stałą i wyłączną obsługę gastronomiczną oraz cateringową na terenie Stadionu. Nowy operator gastronomiczny będzie świadczyć usługi przez okres 10 lat.

  Nowy operator gastronomiczny na Stadionie Miejskim w Białymstoku