Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 31/05/2023

  NABÓR NA SEZON 2023-2024

  subheader-image

  „Umowy cykliczne na korzystanie z boiska ze sztuczną trawą, mini boiska rekreacyjnego oraz przestrzeni na obiekcie”

  Spółka Stadion Miejski uprzejmie informuje, iż od 31 maja do 7 czerwca 2023 r. podmioty zainteresowane korzystaniem cyklicznym z boiska ze sztuczną trawą, mini boiskiem rekreacyjnym oraz przestrzeniami na obiekcie – mogą składać wnioski o korzystanie z usług publicznych Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

  Podmioty zainteresowane zobowiązane są złożyć wypełniony i podpisany „Wniosek o korzystanie z usług publicznych  świadczonych przez Stadion Miejski Sp. z o.o. w Białymstoku” wraz z aktualnym statutem, KRS do 7 czerwca 2023 r.

  Pełną dokumentację należy dostarczyć w podanym terminie do siedziby Spółki w sekretariacie lub przesłać drogą elektroniczną wraz z załącznikami na adres eswiecinska@stadion.bialystok.pl.

  „Wniosek o korzystanie z usług publicznych  świadczonych przez Stadion Miejski Sp. z o.o. w Białymstoku” należy pobrać ze strony internetowej – https://stadion.bialystok.pl/cenniki-i-regulaminy/  (pliki do pobrania/wniosek o korzystanie z usług publicznych).

  Prosimy o przemyślane zaplanowanie wszelkich rezerwacji m.in.: treningów, meczów turniejów. Nowe umowy od 1 lipca 2023 r. będą zawierały zapisy m.in. o odwoływaniu zajęć z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem. Ma to ułatwić dostęp do boiska wszystkim zainteresowanym podmiotom.

   

  W przypadku pytań proszę o kontakt:

  tel.: 533 735 166

  e-mail:  eswiecinska@stadion.bialystok.pl