Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 25/11/2018

  Mikołajki na Stadionie

  subheader-image

  Serdecznie zapraszamy wszystkich na „Mikołajki na Stadionie”, które odbędą się w niedzielę –
  9 grudnia, w godz. 10:00 – 17:00 – na naszym obiekcie. Bawić się będziemy na poziomie I (VIP) oraz poziomie II (Super VIP). Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji. 
  Zabierzcie rodzinę i znajomych, aby spędzić tę niedzielę razem z nami.

  Wstęp na wydarzenie jest wolny!

  Mikołajki na Stadionie

  Konkurs „Stadion marzeń”

  Głównym punktem całego wydarzenia będzie konkurs plastyczny pod hasłem „Stadion Marzeń”. Prace można wykonać w domu lub też na Stadionie w czasie trwania imprezy.

  Prace do konkursu będą przyjmowane wyłącznie w dniu imprezy do godziny 13.00 na kartkach w formacie A4razem z wypełnionym przez rodzica/opiekuna prawnego oświadczeniem, które można pobrać klikając (tutaj).
  Wypełnione oświadczenie jest warunkiem przystąpienia do konkursu. 

  Każda osoba, która wykona oraz zgłosi do konkursu rysunek otrzyma upominek. Trzy najlepsze prace wyłonione przez komisję zostaną dodatkowo nagrodzone.

  Regulamin konkursu  można znaleźć klikając  (tutaj)

  Atrakcje dnia

   

  Poziom I (VIP)

  Wychowawca Podwórkowy – biorący udział w imprezie Wychowawcy Podwórkowi zapewnią najmłodszym wiele atrakcji. Odbędzie się malowanie twarzy, tworzenie zwierzątek z baloników, a także przeprowadzone zostaną interesujące gry i zabawy rekreacyjne. Dzięki Wychowawcom Podwórkowym na naszym Stadionie gościć będziemy postać Świętego Mikołaja.

  Dom Kultury „Śródmieście” – wszystkich zainteresowanych tańcem i muzyką zapraszamy na trzy taneczne pokazy: barokowy, nowoczesny i baletowy.

  Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej i Tańca „BIS” – zaprezentuje nam pokaz gimnastyki artystycznej.

  Pomysłowa Kredka – wśród naszych gości z pewnością znajdą się fani gier planszowych. To właśnie na stanowisku Pomysłowej Kredki będzie można znaleźć wiele ciekawych tego typu gier, które stanowić będą bardzo kreatywną zabawę dla osoby w każdym wieku.

  Białostocki Klub GO – zawsze warto jest spróbować czegoś nowego, a tym na pewno będzie nauka gry w GO. Instruktorzy bardzo chętnie prezentować będą zasady tej gry planszowej, która stanowi połączenie sztuki, sportu i nauki.

  Misja Robotyka – już od dawna każdy wie, że Białystok słynie z robotyki. W czasie trwania imprezy eksperci z Misji Robotyka zaprezentują te bardzo ciekawe urządzenia. Każdy chętny będzie miał możliwość ich przetestowania.

  Grupa Ratownicza MEDIVAL – nad bezpieczeństwem wszystkich gości czuwać będą oczywiście ratownicy medyczni. Ponadto zorganizują oni stanowisko, na którym uczyć będą każdego chętnego profesjonalnego udzielania pierwszej pomocy.

  Szkółka Szachowa – na naszym Stadionie odbywają się bardzo często turnieje szachowe. W czasie trwania Mikołajek wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w zabawie pod nazwą „Szachy na wesoło”.

  Jagiellonia Białystok – Na naszej imprezie pojawi się również Jagiellonia Białystok. Wszyscy, którzy będą się z nami bawić tego dnia będą mieli okazję spotkania z dwoma zawodnikami białostockiej drużyny a także z Pszczółką, czyli klubową maskotką.

  Fundacja Inny Świat Rodziny – poprowadzi działania animacyjne a także dzięki nim na Mikołajkach pojawi się u nas Olaf z Krainy Lodu

  Studio Tańca Energy Białystok – zobaczymy pokaz cheerleederek

  Konkursy – swoich sił spróbować będzie można także w innych konkursach organizowanych tego dnia.

  Inne atrakcje – przez całą imprezę dostępne będą dla każdego stoły do piłkarzyków, bilard nożny, stoły do tenisa stołowego, Mini Dart dmuchany czy też punkt z kolorowankami.

  Poziom II (Super VIP)

  Dom Kultury „Śródmieście” – wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia plastyczne organizowane przez Dom Kultury „Śródmieście”. Rysowanie odbędzie się na profesjonalnych sztalugach.
  LASTAG – w intrygującej scenerii odbędzie się paintball laserowy, jedyna taka atrakcja na Podlasiu. Emocje podkręcą dynamiczna muzyka i gra świateł. Jest to całkowicie bezpieczna i bezbolesna forma paintballa. Każdy będzie mógł poczuć się jak dziecko i stać się kim zechce. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

  Klub Gier Bitewnych Overwatch – zadba o to, abyście wszyscy doznali niezrównanych emocji, stając w szranki w symulacjach bitew z różnych uniwersów! Czy kiedykolwiek chcieliście poprowadzić własne armie do epickiego starcia? Oto nadarzy się okazja. Rekonstrukcja bitwy w Białymstoku, Pojedynki w kosmosie, oraz na planach fantastycznych krain. Zapraszamy do zabawy w figurowe gry strategiczne, logiczne, szachy 21-go wieku. Dodatkowa atrakcją selfiak z ogromnym kosmicznym marines.

  Harmonogram dnia

  10:00 – Rozpoczęcie.

  11:00 – Występ Ogniska Baletowego Domu Kultury „Śródmieście”. (Poziom VIP)

  11:35 – Występ grupy tańca nowoczesnego Flesz z Domu Kultury „Śródmieście”. (Poziom VIP)

  12:00 – Pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej i Tańca „BIS”. (Poziom VIP)

  13:00 – Zakończenie przyjmowania prac rysunkowych do konkursu plastycznego.

  13:00 – Spektakl taneczny Zespół Muzyki i Tańca Dawnego „Capella Antiqua Bialostociensis”. (Poziom VIP)

  14:00 – Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego.

  14:30 – Występ zespołu cheerleaderek z Energy Białystok

  17:00 – Zakończenie.

  Mikołajki na Stadionie