Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 17/02/2020

  Mecz U21 Polska – Łotwa na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

  Kup bilet
  subheader-image

  Mecz U21 Polska – Łotwa na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

  Na Stadionie Miejskim w Białymstoku po raz drugi zostanie rozegrany Mecz Eliminacji Mistrzostw Europy U-21. Po wrześniowym sukcesie biało-czerwonych na boisku przy Słonecznej, już 27 marca  2020 r. Polscy piłkarze zmierzą się z reprezentacją Łotwy. Organizatorem meczu jest Polski Związek Piłki Nożnej.

  Jesienny mecz Eliminacji Mistrzostw Europy U-21 reprezentacji Polski i Estonii okazał się sukcesem gromadząc na trybunach przeszło 6300 kibiców. To wielka radość, że w tak krótkim czasie reprezentacja Polski mężczyzn w piłce nożnej pojawi się ponownie w naszym mieście.

  Mecz Eliminacji Mistrzostw Europy U-21 reprezentacji Polski i Łotwy to niecodzienne widowisko sportowe, które z pewnością po raz kolejny zgromadzi liczną rzeszę kibiców, a rywalizacja przebiegać będzie na najwyższym poziomie. W tej chwili młodzi reprezentanci Polski są na drugim miejscu tabeli w swojej grupie.

  Datę i miejsca tego emocjonującego widowiska oraz podstawowe informacje organizacyjne przekazali podczas briefingu zaproszeni goście: Zastęca Prezydenta Miasta Białegostoku Rafał Rudnicki, przedstawiciel PZPN oraz Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski i Prezes Spółki Stadion Miejski Adam Popławski.

  – Będzie to drugi mecz o tak wysokiej randze rozgrywany w Białymstoku, poprzednie mecze reprezentacji miały jedynie charakter towarzyski. Jesteśmy zaszczyceni, że tak ważne wydarzenie odbędzie się w Białymstoku, na naszym stadionie – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki. – Zapraszamy naszych mieszkańców do uczestnictwa w tym sportowym święcie.

  Polski Związek Piłki Nożnej, organizator meczu przekaże pulę 1000 bezpłatnych biletów, które zostaną rozdystrybuowane uczniom białostockich szkół. Zgłoszenia od przedstawicieli szkół przyjmowane będą już w najbliższych dniach.

  Procesem sprzedaży biletów zajmuje się Polski Związek Piłki Nożnej.
  Rozpocznie się on już w najbliższy czwartek 20.02.

  Bilety będzie można zakupić wyłącznie na stronie www.bilety.laczynaspilka.pl.

  Bilety będą sprzedawane w dwóch kategoriach cenowych:

  I kategoria – 20zł (sektory: 1-4, 16-21, 33-36, 49-52)
  II kategoria – 15zł (sektory: 25-28, 29-31)

  Podobnie jak w przypadku wrześniowego meczu ogłoszony zostanie konkurs dla dzieci, które będą mogły eskortować piłkarzy i wziąć udział w ceremonii otwarcia. Początek konkursu już w przyszłym tygodniu.

  O wszelkich szczegółach organizacyjnych będzie można przeczytać na stronie internetowej stadionu www.stadion.bialystok.pl oraz profilach społecznościowych.

  Wraz ze sprzedażą biletów rozpocznie się promocja wydarzenia, w której na bieżąco mieszkańcy naszego miasta będą informowani o szczegółach imprezy.