Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 03/09/2015

  Loże VIP już wynajęte

  subheader-image

  Loże VIP na Stadionie Miejskim w Białymstoku cieszą się ogromną popularnością wśród przedstawicieli lokalnego biznesu. W efekcie wszystkie przeznaczone pod wynajem skyboksy są zajęte na kolejnych 12 miesięcy. To wynik wyjątkowy w skali kraju.

  Budowanie trwałych relacji z kontrahentami, możliwość przeprowadzenia spotkań biznesowych czy integracja pracowników. To tylko niektóre z korzyści, jakie wskazują klienci wynajmujący loże VIP, czyli skyboxy. Na stadionie znajduje się w sumie 16 takich pomieszczeń. Ulokowane są one na trzeciej, najwyższej kondygnacji. Wynajmujący mogą liczyć na pełną prywatność i komfort podczas oglądania wydarzeń sportowych i rozrywkowych odbywających się na obiekcie oraz w trakcie spotkań biznesowych. Klienci oraz ich goście mają dedykowane miejsce postojowe oraz własną trybunę, na której mogą zaznać niezwykłych sportowych emocji. Zalet jest jednak znacznie więcej, co potwierdzają nasi klienci.

  – Doskonałe warunki oraz fakt dostępności loży skybox przez 24 godziny na dobę, zarówno w czasie organizowanych imprez masowych, jak też w okresie poza nimi umożliwia wykorzystanie jej w celu przeprowadzenia spotkań, konferencji lub szkoleń wspierających strategię biznesową – wylicza Jolanta Krystyna Puciłowska, prezes firmy Zeto. – W dniu meczu można zaprosić do loży partnerów biznesowych, klientów, potencjalnych klientów lub współpracowników i wspólnie przeżywać wielkie emocje związane z wydarzeniem sportowym. Miejsca w lożach dają komfort, spokój i doskonałe warunki oglądania meczu.

  W podobnym tonie wypowiadają się także przedstawiciele innych firm.
  – W loży możemy gościć naszych klientów. Poprzez zapraszanie ich na mecze zacieśniamy więzi handlowe i budujemy trwałe relacje międzyludzkie, co przyczynia się do lepszej współpracy – uważa Sylwia Popławska z firmy Elhurt-Elmet.
  Wynajem lóż VIP cieszy się wśród przedsiębiorców dużym powodzeniem. W kwietniu tego roku było wynajętych 14 skyboxów, natomiast w maju i czerwcu po 15. W II kwartale spółka wynajmowała także loże na pojedyncze eventy. Takich najmów było w sumie 17. Zainteresowane nimi są firmy z Białegostoku i okolic. Szczególnie cieszy fakt, że niemal wszyscy dotychczasowi najemcy zdecydowali się kontynuować współpracę w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

  – Firma Electrum wykorzystuje loże Skybox do integracji pracowników firmy dając im możliwość obejrzenia widowisk organizowanych na stadionie w komfortowych warunkach.  Electrum traktuje Stadion Miejski spółkę z o.o. jako przyszłościowego i wiarygodnego partnera, który na przestrzeni następnych miesięcy i lat zapewni takim firmom jak nasza wysokiej jakości widowiska artystyczne, a nie tylko sportowe – wyjaśnia Wojciech Kuczyński, dyrektor ds. kreatywnych.

  Jeśli chodzi o wynajem lóż VIP mamy powody do dumy także w porównaniu do innych aren w kraju. Potwierdzają to eksperci.

  – Stadion Miejski w Białymstoku już od pierwszych miesięcy pełnego funkcjonowania pozyskał komplet najemców skyboksów, czyli lóż VIP. Ekspresowe tempo pozyskania klientów, w porównaniu do innych stadionów piłkarskich, było możliwe dzięki m. in. trafnemu dopasowaniu cen wynajmu do potencjału i możliwości rynku oraz oferowaniu wysokiej jakości usług i standardów współpracy – ocenia Kamil Kukułka, główny konsultant firmy Sport Innovation, wyspecjalizowanej w komercjalizacji aren. – Jeśli uda się utrzymać atrakcyjny poziom sportowy meczów piłkarskich oraz pozyskać ciekawe wydarzenia muzyczne, to naturalne zapotrzebowanie na loże będzie tylko rosnąć.