Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 10/05/2024

  Korzyści z wynajmu skyboxa na stadionie dla biznesu

  subheader-image

  Spis treści

  Nowoczesne stadiony piłkarskie są obiektami, które tętnią życiem nie tylko w dzień meczowy. Oprócz zapewniania atrakcji czysto sportowych czy też organizowania wydarzeń kulturalnych o dużej randze, są otwarte na różne modele współpracy biznesowej. Począwszy od możliwości zorganizowania uroczystego bankietu bądź imprezy integracyjnej, aż po wynajem komfortowych i luksusowych miejsc, zwanych skyboxami. Taka loża posiada wyjątkowe usytuowanie, zapewniające doskonałą widoczność stadionu, zaś świetnie zorganizowane zaplecze techniczne zapewnia najwyższą wygodę uczestnictwa w wydarzeniach sportowych. Jednakże jej rola sięga znacznie dalej. Korzyści z inwestycji w skybox jako miejsce do spotkań biznesowych pozwalają wykorzystać go w celu budowania wizerunku firmy, wzmocnienia więzi z kluczowymi partnerami biznesowymi czy też prowadzenia rozmów z kontrahentami w poczuciu niezakłóconego komfortu. Jak wygląda wynajem skybox dla biznesu i dla kogo ta oferta może być szczególnie atrakcyjna?

  Jak wynajem skyboxa może wpłynąć na wizerunek Twojej firmy?

  Możliwość korzystania ze skyboxa poza dniami meczowymi sprawia, że jest to kusząca alternatywa dla klasycznych lokalizacji rozmów o charakterze biznesowym. Bywa przecież tak, że pomysł na podjęcie ważnych gości oraz zapewnienie im wyjątkowych warunków do prowadzenia negocjacji mają istotne znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia. Zwieńczony uściskiem dłoni czy podpisem na kontrakcie biznesowy meeting może w dużej mierze być zależny od okoliczności, które mu towarzyszą. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że w zależności od indywidualnych potrzeb danego klienta, konkretny skybox można wynająć długoterminowo lub na jedno, wybrane wydarzenie z kalendarza imprez. Żywiołowa i energetyczna oprawa meczu z całą pewnością zapadnie w pamięć kontrahentom i może być mocnym atutem w procesie budowania wzajemnego zaufania. Spotkania przeprowadzone w nietuzinkowej oprawie, okraszone wykwintnym menu, obsługą kelnerską oraz możliwością wydłużenia czasu wynajmu skyboxa o dwie-trzy godziny przed rozpoczęciem danego wydarzenia pozwalają dopiąć kwestie biznesowe i czerpać radość ze wspólnego uczestnictwa w meczu piłkarskim.

  Networking w luksusowych warunkach: spotkania biznesowe w skyboxie

  Prestiżową lożę skybox, którą można wynająć na cały rok i mieć do niej całodobowy dostęp, warto potraktować jako wizytówkę firmy. Luksusowe spotkania biznesowe w skyboxie, konferencje, szkolenia z możliwością wykorzystania serwisu cateringowego to tylko niektóre z opcji oferowanych przez takie miejsca na stadionie, korzyści długoterminowych oraz zalet płynących z pełnego wsparcia profesjonalistów w obsłudze klientów VIP. Emocje, które łączą sport z biznesem, można przekuć w sukces, oferując gościom unikalny anturaż, a dla swoich celów wykorzystywać wynajmowany skybox dla kreowania wizerunku firmy. Jest to idea znana chociażby w Europie Zachodniej od dziesięcioleci, na przykład z obiektów w Paryżu czy Monachium, gdzie wynajęcie luksusowej loży na stadionie to szeroko rozumiana inwestycja w budowanie strategii marketingowej i wzmacnianie networkingu. Partnerstwo biznesowe, które nawiązuje się w celach współpracy, są oparte na zaufaniu oraz znajomości, w której obie strony czerpią korzyści i realizują swoje cele, więc powinny bazować na trwałej i otwartej relacji. Skybox to świetne miejsce zarówno do twardych negocjacji, jak i utrzymywania znajomości pozabiznesowych, toteż warto z tych zalet swobodnie korzystać.

  Przegląd korzyści finansowych z inwestycji w skyboxy na stadionach

  Przestronna, klimatyzowana i wygodnie zaaranżowana loża z widokiem na murawę boiska z jednej strony zapewnia spokój i poczucie intymności, a z drugiej podczas meczu buzuje emocjami razem z całym stadionem. To niezwykłe połączenie znakomicie nadaje się do wykorzystania w budowaniu renomy firmy, a przecież wszystkie pozytywne rekomendacje i dobre opinie w branży ułatwiają przyszłe negocjacje. Jak wiadomo zbudowanie sieci kontaktów to złożony proces, wymagający czasu oraz zaangażowania, ale także szczerości i otwartości.

  Inwencja właścicieli firm oraz menedżerów, którzy prześcigają się w wyszukaniu nowatorskich i niespotykanych form uczczenia ważnych wydarzeń w życiu firmy, skłania ich do wynajmowania miejsc, które z jednej strony zapewniają wysoki prestiż, a z drugiej tworzą „efekt wow!” bez nadmiernego i bijącego po oczach luksusu. Ten rozwijający się stale trend do zaskakiwania gości, pracowników czy przyjaciół nie dotyczy wyłącznie kręgu biznesowego, a skyboxy doskonale sprawdzają się również w przypadku organizacji prywatnych przyjęć, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich dostępność przez 24 godziny na dobę.

  Personalizacja skyboxów dla potrzeb korporacyjnych: co można zmienić?

  Wynajmując lożę na dłuższy okres klient może skorzystać z opcji własnej aranżacji wnętrza – personalizacja skyboxa to jeden z jego ogromnych atutów, dający możliwość potraktowania go jako mieszczącego się poza główną siedzibą eleganckiego biura. Urządzone zgodnie z oczekiwaniami i wytycznymi skyboxy na obiektach takich, jak Stadion Białystok, łączą w sobie elegancję i najwyższy komfort z obsługą gotową spełnić indywidualne życzenia. Wygodny ekran LED może posłużyć do przedstawienia prezentacji, grafik czy filmów instruktażowych, a współpraca ze sprawdzonym dostawcą usług cateringowych to możliwość przygotowania urozmaiconego menu z różnorodnymi posiłkami, od szykownych przekąsek finger food, aż po tradycyjne ciepłe dania kuchni polskiej. Łącząc wyśmienitą ofertę gastronomiczną i eleganckie wyposażenie można otrzymać idealne miejsce do spędzenia czasu poza biurem czy też stałą siedzibą firmy.

  Case study: przykłady efektywnego wykorzystania skyboxów w strategii biznesowej

  Skyboxy na stadionie, korzyści z nich płynące oraz duża elastyczność wykorzystywania ich w prestiżowych celach są szeroko znane na całym świecie. Nie bez kozery liderzy swoich branż, na przykład potentaci w produkcji samochodów czy światowe korporacje ze szczytu list rankingowych sektora IT regularnie inwestują w wynajem takich ekskluzywnych lóż. To z jednej strony sprawdzona i stosowana z sukcesem forma marketingu, a z drugiej możliwość zorganizowania ważnego spotkania w dniu ekscytującego wydarzenia sportowego, co samo w sobie buduje rangę i splendor. Nudne hotele, oklepane sale bankietowe czy niezbyt ekscytujące restauracje można zastąpić wynajęciem skyboxa, na jeden raz bądź na stałe i wspólnie z pracownikami, przyjaciółmi bądź kontrahentami emocjonować widowiskiem za oknem luksusowej, prywatnej loży.