Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 17/05/2024

  Korzyści z organizacji imprez okolicznościowych w salach bankietowych na stadionie

  subheader-image

  Spis treści

  Współczesne obiekty sportowe, a zwłaszcza ich nowoczesność oraz multifunkcjonalność, otwierają zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o organizowanie imprez okolicznościowych, bankietów czy przyjęć. Stadion Miejski w Białymstoku to nie tylko miejsce wypełnione kibicami w dniu meczowym, pełne wrzawy krzesełka na trybunach i zagrzewające do sportowej rywalizacji okrzyki – to także idealny wybór, by zaprosić swoich gości na uroczystość w zupełnie wyjątkowej oprawie. Jak wygląda organizacja imprez na stadionie i jakie możliwości oferują wyjątkowe sale bankietowe mieszczące się w sercu obiektu sportowego Stadion Białystok?

  Dlaczego warto wybrać salę bankietową na stadionie na swoje wydarzenie?

  Bankiety bądź biznesowe kolacje mogą przybierać rozmaite formy. Również charakter każdej z imprez okolicznościowych jest zawsze uzależniony od indywidualnych potrzeb konkretnego klienta – formalne i dystyngowane albo na luzie i z dużą dawką humoru. Niezależnie od tego liczy się przede wszystkim profesjonalizm, doświadczenie, wiedza i pełne wsparcie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Począwszy od wyboru odpowiedniej sali i jej aranżacji, w tym rozmieszczenia stolików i krzeseł, które mają znaleźć się na bankiecie, aż po pomoc w zakresie cateringu, oprawy audiowizualnej czy nawet muzyki na żywo. Wrażenia z imprezy na stadionie są budowane już na etapie gromadzenia się gości w korytarzach obiektu – duża przestrzeń, poczucie swobody i niezmąconego komfortu oraz przede wszystkim niepowtarzalne otoczenie. To zupełnie inny, nowy poziom emocji oraz doznań, który zbuduje świetną atmosferę przyjęcia w gronie rodziny lub bankietu dla ważnych osobistości.

  Jak unikalne otoczenie stadionu wpływa na wrażenia gości?

  Poszukiwania miejsca, które z jednej strony zachwyci gości, a drugiej spotka się z ich szczerze pozytywną reakcją, może spędzać sen z powiek. Umiejętne i trafne połączenie dobrego cateringu, uśmiechniętej obsługi oraz wyjątkowości otoczenia nie zawsze się udaje. Jeśli jednak powierzymy część organizacyjną ludziom, którzy doskonale znają swój fach i potrafią elastycznie dopasować się do potrzeb każdej z uroczystości, wielu zmartwień można się pozbyć. Sala bankietowa na stadionie to z pewnością zaskakująca i oryginalna propozycja zarówno dla osób, które uwielbiają sport, jak i dla tych, którym jest on raczej obojętny. Miłośnicy rywalizacji na zielonej murawie z entuzjazmem przyjmą możliwość zobaczenia Stadionu Miejskiego w Białymstoku od środka i zwiedzenia tego, co kryje się pod trybunami. Sceptyków zaś z pewnością zainteresuje nietypowa lokalizacja i okazja do przekonania się na własnej skórze, jak wygląda impreza okolicznościowa zaaranżowana w takim nieoczywistym miejscu.

  Korzyści logistyczne związane z organizacją imprez na stadionie

  Stadion Białystok to doskonałe miejsce na każde wydarzenie i niekoniecznie musi to być mecz bądź impreza masowa, na której oczekiwane są tysiące widzów. Obiekty tego typu są konstruowane i aranżowane z myślą o tym, by zapewniać emocje w różnej skali. Niewątpliwymi korzyściami związanymi z zaplanowaniem bankietu, szkoleń i konferencji czy jubileuszowego przyjęcia na stadionie, są wszelkie udogodnienia związane z bezpieczeństwem i wygodą gości obecne na miejscu oraz personel gotowy służyć swoim doświadczeniem i poradami z zakresu organizacji imprez od 10 do kilkuset osób. Jest to wiedza praktyczna zdobywana latami i trudna do przecenienia. Czasem mocno problematyczne jest znalezienie wolnej sali na kilkaset osób lub miejsca w kalendarzu wypełnionym terminami pod komunie czy wesela, a wówczas skierowanie swojej uwagi na sale bankietowe na stadionie może być zbawienne. Oryginalność pomysłu jest tutaj dodatkowym, niepodważalnym atutem i z pewnością zyska uznanie wśród zaproszonych osób.

  Personalizacja przestrzeni: tworzenie niezapomnianych wrażeń

  Oprawa poszczególnych eventów może różnić się od siebie znacząco, dlatego też personalizacja wydarzeń ma istotne znaczenie z punktu widzenia osób odpowiedzialnych za organizację. Poszukujący idealnego miejsca na sympozjum, konferencję lub szkolenia z pewnością docenią wyposażenie sal w profesjonalne systemy multimedialne czy też system do tłumaczeń symultanicznych. Tym, którym zależy głównie na dobrej zabawie, spodoba się świetne nagłośnienie i akustyka, możliwość kilku wariantów ustawień stolików i krzeseł oraz wydzielenia miejsca do tańca, oraz oczywiście smaczny i urozmaicony catering. Za to wszyscy jednogłośnie docenią takie atuty, jak klimatyzacja i niecodzienny widok z okien, wprost na stadionową murawę i trybuny, który dodaje wyjątkowości każdemu wydarzeniu.

  Przykłady spektakularnych imprez zrealizowanych w salach bankietowych na stadionach

  Wyjątkowe sale bankietowe na Stadionie Białystok doskonale sprawdzą się jako miejsce jubileuszowej gali, imprezy integracyjnej, bankietu dla partnerów biznesowych, świątecznej kolacji czy nawet studniówki. To aż dwanaście sal na czterech kondygnacjach, które mają różną wielkość, a co za tym idzie sprawdzą się w przypadku organizacji kameralnych przyjęć, jak również takich z przewidzianą liczbą gości rzędu kilkuset osób. Logistyka imprez stadionowych wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku klasycznej sali, wynajmowanej na konkretną uroczystość. Dla spotkań o charakterze mniej formalnym, urodzin czy przyjęć jubileuszowych można zaaranżować dodatkowo udział animatorów dla dzieci bądź też zorganizować gry tematyczne i konkursy dla dorosłych. Świeczki zdmuchiwane z tortu w otoczeniu efektownych trybun stadionu to marzenie wielu małych adeptów sportu, więc wynajęcie przestrzeni na stadionie do świętowania urodzin to wspaniały pomysł, który może sprawdzić się lepiej, niż klasyczna bawialnia. Stolik dla gości i eleganckie krzesełka ustawione bezpośrednio na zielonej trawie albo niespotykana ślubna sesja zdjęciowa na kolorowym tle widowni? To również scenariusz, który można wcielić w życie – wszystko, co podpowiada wyobraźnia w połączeniu z pełną zaangażowania gościnnością i uśmiechem personelu Stadionu Miejskiego w Białymstoku są prostą receptą na sukces.