Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 19/10/2016

  Konkurs „Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim w Białymstoku”

  subheader-image

  Wczoraj świętowaliśmy swoje drugie urodziny ale to my chcemy rozdawać Wam prezenty, w związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim w Białymstoku”.

  Do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Z podziałem na miejsca wyglądają one następująco:

  1. najnowsza płyta Beaty Kozidrak „B3” z autografem artystki, replika oficjalnej piłki EURO 2016 marki Adidas, kubek Stadionu Miejskiego w Białymstoku oraz zestaw gadżetów firmowych (torba, długopis, puzzle, malowanka, kredki, smycz)
  2. replika oficjalnej piłki EURO 2016 marki Adidas, kubek Stadionu Miejskiego w Białymstoku oraz zestaw gadżetów firmowych (torba, długopis, puzzle, malowanka, kredki, smycz)
  3. kubek Stadionu Miejskiego w Białymstoku oraz zestaw gadżetów firmowych (torba, długopis, puzzle, malowanka, kredki, smycz)
  4. zestaw gadżetów firmowych (torba, długopis, puzzle, malowanka, kredki, smycz)
  5. zestaw gadżetów firmowych (torba, długopis, puzzle, malowanka, kredki, smycz)
  6. zestaw gadżetów firmowych (torba, długopis, puzzle, malowanka, kredki, smycz)

  Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć nam zdjęcie lub pracę plastyczną ukazującą Wasz ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

  Zdjęcie lub pracę należy przesłać na adres mailowy media@stadion.bialystok.pl lub pocztą na adres: Stadion Miejski Sp. z o.o., ul Słoneczna 1, 15-323 Białystok bądź dostarczyć osobiście do sekretariatu Stadionu wraz z niniejszym oświadczeniem „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016, poz. 922 z późn. zm.) dla celów związanych z przeprowadzeniem niniejszego Konkursu”. Wasze dane nie będą wykorzystane marketingowo, ani w innym celu niż przeprowadzenie konkursu.

  Na Wasze zdjęcia/prace czekamy do 24 października do godziny 10:00. Następnie opublikujemy najlepsze z nich na naszym Fan Page i o ostatecznym zwycięstwie zadecydujecie Wy, w głosowaniu lajkami pod wybraną pracą.

  Rozwiązanie konkursu nastąpi 31 października o godzinie 11:00.

  REGULAMIN KONKURSU „Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim w Białymstoku”.

  Zapraszamy do zabawy!

  Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim w Białymstoku