Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 01/10/2015

  Konferencja prasowa w sprawie organizacji meczu reprezentacji U-21 Polska – Rumunia

  subheader-image

  Już 13 października 2015, po raz drugi na Stadionie Miejskim w Białymstoku będziemy gościć reprezentacje Polski do lat 21. Tym razem Polacy zagrają towarzyski mecz z reprezentacją młodzieżową Rumunii.

  Tymi słowami Prezes spółki Stadion Miejski Adam Popławski zaczął konferencje prasową poświęconą temu wydarzeniu.
  Na jej początku Pan Adam Popławski podziękował Panu Cezaremu Kuleszy – Prezesowi Jagiellonii Białystok i członkowi Zarządu PZPN oraz Rady Nadzorczej Ekstraklasa S.A za pomoc w ponownym zaproszeniu reprezentacji Polski U-21.

  Następnie zaprezentowano cennik biletów, który wygląda bardzo atrakcyjnie, gdzie wejściówki można nabyć już od 5 pln na trybunę „Ultra”,10 pln na trybunę od ulicy Wiosennej, a najdroższy bilet na trybunę VIP i SuperVIP, który będzie kosztować 20 pln.

  Jednak specjalną promocję spółka Stadion Miejski wraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przygotowała dla szkół oraz dla zawodników klubów i szkółek piłkarskich. Do dyspozycji wyżej wspomnianych trafi 3 000 bezpłatnych wejściówek, co dla młodych adeptów piłki nożnej powinno stanowić duże przeżycie sportowe, a także motywacje do dalszych treningów.
  Wszystkie szkoły, kluby i szkółki piłkarskie zainteresowane bezpłatnymi wejściówkami na ten mecz powinny zgłosić się poprzez kontakt e-mailowy mecz@stadion.bialystok.pl, na który należy wysłać listę z imieniem i nazwiskiem oraz numerem PESEL uczniów szkół i adeptów klubów i szkółek piłkarskich chcących obejrzeć ten mecz z trybunach stadionu.

  Bilety do powszechnej dystrybucji trafią od wtorku, tj.  6 października, poprzez stacjonarną i internetową sieć sprzedaży biletów Jagiellonii Białystok. Podczas sprzedaży biletów będą obowiązywać takie same reguły jak w przypadku zakupu biletów na mecze ligowe Jagiellonii Białystok- czyli do zakupu biletu będzie potrzebna karta kibica lub zarejestrowanie się w bazie kibiców.

  Prezes Pan Adam Popławski wraz z tym meczem żywi duże nadzieję, że dobra organizacja meczu oraz komfortowe warunki pobytu obu reprezentacji w znaczący sposób przybliżą Białystok do zaproszenia pierwszej reprezentacji Polski.

  Kończąc swoje wystąpienie Pan Adam Popławski zapewnił, że obie reprezentacje będą miały optymalne warunki do treningów. Zespoły będą miały do dyspozycji boisko w Juchnowcu Kościelnym oraz murawę główną na Stadionie Miejskim na jednostki treningowe w dniach 9-12.10. Zapewnienie dogodnych warunków do treningu miało duży wpływ na to, że reprezentacja Polski pojawi się w Białymstoku pięć dni przed meczem.