Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 17/09/2020

  Koncert „Naszym Bohaterom” – informacje organizacyjne

  subheader-image

  Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski zaprasza na koncert w podziękowaniu wszystkim pracownikom służby zdrowia zaangażowanym w walkę z koronawirusem.

  Koncert „Naszym bohaterom”

  wystąpią:
  18:00 Paweł Stasiak z zespołem PAPA D
  19:00 Viki Gabor
  20:00 Cleo
  21:10 Michał Szpak
  22:15 Mrozu

  19 września 2020, godz. 18:00
  Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1
  bilety – WYPRZEDANE

  Regulamin koncertu
  Klauzula RODO
  Regulamin Stadionu Miejskiego w Białymstoku

  Ważne informacje 

  1. Wydrukuj i wytnij bilet.
  2. Jeżeli posiadasz wejściówkę, musisz mieć przy sobie wypełnione oświadczenie, które było dołączone do wejściówki.
  3. Uczestnik koncertu poniżej 13 roku życia musi być pod opieką osoby pełnoletniej.
  4. Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa od chwili wejścia na teren stadionu aż do momentu opuszczenia go, a także do zachowania dystansu 1,5 metra od innych uczestników.
  5. Otwarcie bram planowane jest na godz. 16:30.
  6. Wejście na Stadion Miejski w Białymstoku– od strony ulicy Słonecznej oraz Wiosennej (bliżej Słonecznej).
   ? bramą K6 od strony ul. Słonecznej
   ? bramą K5 od ul. Wiosennej
   ? dla osób na wózkach inwalidzkich wyłącznie od strony ulicy Słonecznej
  7. Parking A i B – dostępny bezpłatnie (liczba miejsc ograniczona)
  8. Warto sprawdzić informacje o utrudnieniach w ruchu, które będą 19 września: https://www.facebook.com/bialystokbiega/posts/724920848364115
  9. Na miejscu nie będzie możliwości zakupu biletów na koncert.
  10. Podczas koncertu, w wyznaczonych do tego miejscach będzie prowadzona sprzedaż artykułów spożywczych i napojów (w tym alkoholowych do 3,5%). Spożywanie zakupionych produktów możliwe jest wyłącznie w okolicach punktów gastronomicznych.

  Paweł-Stasiak

  Paweł Stasiak z zespołem PAPA D

  Grupa muzyczna grająca muzykę pop, new romantic i dance powstała w 1984 roku z inicjatywy producentów muzycznych – Sławomira Wesołowskiego i Mariusza Zabrodzkiego wówczas znana pod nazwą Papa Dance. Utwory “Monaliza”, “Naj Story” czy “Ocean wspomnień” to tylko niektóre z przebojów zespołu, którymi na stałe wpisali się w historię polskiej muzyki rozrywkowej. Od 2007 r. grupa działa pod nazwą Papa D, a w 2019 z okazji jubileuszu 35-lecia pracy artystycznej, ukazała się składankowa płyta “PAPA D 35 lat”, zawierająca 20 nagrań, w tym dwie nowe piosenki “Teraz” i “Wiecznie młodzi”.

  VIKI GABOR
  Viki Gabor

  Piosenkarka najmłodszego pokolenia, na scenie zadebiutowała w programie TVP2 – The Voice Kids. Swój pierwszy singiel zatytułowany “Time” wydała w 2019 r. W tym samym roku wystąpiła w Sopocie na TOP Of The TOP Sopot Festival – Young Choice Awards, a także wzięła udział w Eurowizji Junior, którą wygrała z piosenką “Superhero”. W 2020 wydała singiel “Ramię w ramię”, który nagrała w duecie z Kayah, a także kolejne: “Getaway”, “Forever and a Night” oraz “Not Gonna Get It”. Jej debiutancki album “Getaway” (Into My Imagination)” ukazał się 4 września 2020.

  cleo
  Cleo

  Wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel “MY SŁOWIANIE”, który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach około 100 milionów razy. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Wydana rok później płyta “Hiper/Chimera” uzyskała status potrójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad półtora miliona fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 200 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album “Bastet”, który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał status złotej płyty. Jest laureatką dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczynią statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal.

  Michał-Szpak
  Michał Szpak

  Wokalista, zdobywca drugiego miejsca w programie TVN X-Factor w 2011 r. Zwycięzca Festiwalu Piosenki Rosyjskiej z utworem “Oczy czarne” w 2013 r. Laureat nagrody SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz nagrody w kategorii SuperArtysta oraz Grand Prix Złote Opole 2016 na 53. KFPP. Reprezentant Polski z utworem Color of Your Life w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 r. Debiutancki album Michała Szpaka “Byle Być Sobą” uzyskał w 2016 r. status platynowej płyty, by w 2018 r. pokryć się podwójną platyną. W tym samym roku wydał swój drugi album zatytułowany “Dreamer”, który zdobył uznanie krytyków muzycznych i jest gorąco przyjmowany przez publiczność.

  Mrozu
  Mrozu

  Producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock’and’roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery “Jak nie my to kto” czy “Nic do stracenia” śpiewa cała Polska. Trzeci album artysty pt. “Rollercoaster” uzyskał status platynowej płyty. “ZEW”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów jak i krytyków muzycznych. W zeszłym roku single “Napad” i “Aura” zagościły na stałe na notowaniach wielu stacji radiowych.

   

  Źródło: Białostocki Ośrodek Kultury