Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 10/03/2020

  Komunikat dotyczący najbliższych spotkań PKO BP Ekstraklasy

  subheader-image

  W związku z epidemią wirusa COVID-19, znanego powszechnie jako Koronawirus, informujemy o tym, że wszystkie nadchodzące spotkania PKO Bank Polski Ekstraklasy zostaną rozegrane bez udziału publiczności. Decyzja będzie obowiązywać do odwołania.

  Powyższa decyzja oznacza, że na ten moment najbliższych spotkań z udziałem Jagiellonii Białystok – wyjazdowe spotkanie z Cracovią (15 marca), domowy mecz z Wisłą Płock (21 marca), wyjazdowe starcie z ŁKS-em Łódź (4 kwietnia) oraz domowe spotkanie z Piastem Gliwice (11 kwietnia), kibice nie będą mogli obejrzeć z wysokości trybun.

  W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce i decyzją organów administracyjnych o rozszerzeniu zakazu organizacji imprez masowych o wydarzenia takie jak mecze piłkarskie, informujemy, że do odwołania mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy będą organizowane bez udziału publiczności. W związku z trudnym do określenia okresem, w jakim będzie obowiązywał zakaz, nie ma możliwości zaplanowania przełożenia meczów – mówi Prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki.

  Źródło: ekstraklasa.org, jagiellonia.pl