Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 09/01/2017

  Kolejna dyscyplina zawitała na Stadionie

  subheader-image

  W poniedziałek 9 stycznia br. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbył się trening otwarty tenisa stołowego podczas, którego zaprezentowali się Wang Zeng Yi (Polska) – mistrza Polski i Europy, olimpijczyk z Rio 2016 i Pavel Platonov (Białoruś) – wielokrotny medalista mistrzostw Europy, Aleksandr Khanin (Białoruś) oraz grupa juniorów UKS Dojlidy Białystok.

  trening otwarty tenisa stołowego

  Trening był okazją do przedstawienia najnowszej oferty skierowanej do klubów tenisa stołowego. Strefa mieszana (o powierzchni 565 mkw) i sala rozgrzewkowa (o powierzchni 143 mkw), które do tej pory wykorzystywane były głównie podczas rozgrywek piłkarskich, treningów zapaśników, koncertów czy różnego typu spotkań biznesowych znajdą teraz nowe przeznaczenie. Tenis stołowy to kolejna dyscyplina sportowa, którą będzie można regularnie trenować na terenie Stadionu.

  Otwarty trening odbył się na dzień przez meczem Lotto Superligi Tenisa Stołowego, który rozegrany zostanie pomiędzy Dojlidami Białystok, a Dekorglass Działdowo w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Ks. St. Suchowolca 26 w Białymstoku.

  Poza zawodnikami, którzy zaprezentowali swoje umiejętności przed jutrzejszym meczem w rolę tenisisty stołowego wcielił się prezydent Tadeusz Truskolaski oraz zaproszeni reprezentanci mediów.