Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 24/06/2020

  Jagiellonia Białystok vs. Legia Warszawa – zachowaj bezpieczeństwo na meczu

  subheader-image

  Przypominamy o nowych zasadach bezpieczeństwa, które obowiązywać będą od najbliższego meczu Jagiellonia Białystok vs. Legia Warszawa z udziałem publiczności.

  BEZPIECZEŃSTWO NA STADIONIE

  Nowe wytyczne sanitarno-epidemiologiczne stanowią, że:

   1. Widzowie są zobowiązani do zasłonienia ust i nosa począwszy od momentu zajęcia miejsca w kolejce do wejścia na stadion, poprzez przejście punktu kontroli, aż do zajęcia wskazanego miejsca na bilecie. Widz winien zdjąć zakrycie nosa i ust jedynie w momencie, gdy znajduje się na swoim miejscu.
   2. Zasady z pkt. 1. obowiązują również w trakcie opuszczania imprezy masowej.
   3. Widz może zostać poproszony o zdjęcie zakrycia nosa i ust przez służby porządkowe i informacyjne organizatora imprezy celem identyfikacji.
   4. Widz jest zobowiązany do zakrycia nosa i ust na polecenie służb organizatora imprezy.
   5. Gromadzenie się i grupowanie osób w miejscach tj. parkingi stadionowe, strefy wejść, ciągi komunikacyjne, promenadach, toaletach oraz okolicach toalet, sektorach, schodach itp. jest zabronione.
   6. Widzowie są zobowiązani do poddania się dezynfekcji rąk w wyznaczonych do tego strefach, znajdujących się przed kołowrotami.
   7. Zabronione jest wnoszenie bagaży podręcznych tj. plecaki, torby, nerki, reklamówki. Organizator wyklucza możliwość skorzystania z depozytu.
   8. Widzowie są zobowiązani do wykonywania poleceń służb organizatora, w tym spikera zawodów.

  Widz, decydując się na uczestnictwo w meczu Jagiellonii Białystok, jest świadom ryzyka wynikającego z potencjalnego zakażenia COVID-19 podczas imprezy masowej i akceptuje wynikające z tego ewentualne konsekwencje.

  Źródło: jagiellonia.pl