Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 08/11/2019

  Imprezy integracyjne

  subheader-image

  Imprezy firmowe Białystok– zorganizuj niezapomniane wydarzenie na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

  Stadion w Białymstoku to nie tylko doskonały obiekt sportowy, ale też jedno z najbardziej znanych w regionie miejsc o profilu kulturalno-biznesowym. Właśnie tutaj odbywają się różnego rodzaju eventy, konferencje, szkolenia, pikniki, wystawy czy targi, które przyciągają szeroką publiczność i cieszą się ogromną popularnością.

  Stadion posiada również sale bankietowe, które świetnie sprawdzą się podczas studniówek, wesel czy innych ważnych uroczystości. Bardzo duża powierzchnia obiektu stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne przy organizacji eventów biznesowych i towarzyskich. W kwestii organizacji takich wydarzeń jak eventy firmowe Białystok może zaoferować wiele wyjątkowych miejsc, jednak na ich tle Stadion Miejski wyróżnia się przede wszystkim skalą i rozpoznawalnością. W Polsce północno-wschodniej nie ma większego i bardziej nowoczesnego obiektu, dzięki czemu każda impreza firmowa odbywająca się w jego przestrzeniach stanowić będzie wydarzenie niezapomniane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli więc poszukują Państwo wyjątkowego i cieszącego się renomą miejsca na taki event jak firmowa impreza integracyjna Białystok nie ma lepszego miejsca niż Stadion Miejski.

  Imprezy integracyjne Białystok – dlaczego warto zorganizować event firmowy na Stadionie Miejskim?

  Każdy, kto planuje organizację imprezy firmowej, powinien być zadowolony z naszej oferty. Klientom zainteresowanym tego typu wydarzeniami możemy zaproponować m.in.:

  • Możliwość wyboru jednej z nowoczesnych i w pełni wyposażonych sal bankietowych – dysponujemy 12 salami, które różnią się od siebie powierzchnią i aranżacją (od 30m2 do 1 300 m2 wewnątrz obiektu), przestronną promenadą, atrakcyjnym terenem zielonym oraz parkingiem na 950 miejsc. Co ważne, wygląd pomieszczenia (np. układ stołów, wydzielenie osobnych stref) możemy dostosować do wymagań Klienta. W największej sali zmieści się nawet 400 osób w ustawieniu konferencyjnym, dzięki czemu można zorganizować np. konferencję połączoną z bankietem (duża powierzchnia pozwala na optymalne zagospodarowanie pomieszczenia i wyraźne oddzielenie sekcji biznesowej od towarzyskiej). Klienci mają do wyboru również mniejsze sale, w których mogą odbyć się kameralne imprezy integracyjne. Każda z nich została wyposażona w klimatyzację, dlatego możemy zagwarantować uczestnikom eventów pełen komfort, niezależnie od pory roku. W ramach oferty zapewniamy także wyposażenie w postaci stołów, krzeseł, nagłośnienia etc.
  • Możliwość skorzystania ze sprzętu elektronicznego – w naszym obiekcie często organizowane są różnego rodzaju wydarzenia biznesowe, w tym zwłaszcza konferencje i szkolenia. Niektórzy Klienci chcą połączyć tego typu event z imprezą integracyjną, co jak najbardziej jest w ramach naszej oferty możliwe. W całym obiekcie można nawiązać połączenie z siecią za pomocą bezprzewodowego Wi-Fi, ponadto w salach konferencyjnych znajdują się nowoczesne urządzenia multimedialne. Uczestnicy mogą korzystać np. z mikrofonów, projektorów, systemów nagłośnienia, monitorów LED czy też systemu do tłumaczeń symultanicznych.
  • Dostęp do zaplecza gastronomicznego – oprócz SportsBaru mogącej pomieścić nawet 200 osób, posiadamy też dwa bufety oraz zaplecze przystosowane do obsługi cateringowej. Ofertę obejmującą organizację imprez firmowych możemy więc dowolnie modyfikować. Wyłącznym operatorem cateringowym na stadionie jest firma Sports Hospitality. Jako wiodąca firma świadczącą usługi gastronomiczne w Polsce, gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość między innymi dzięki certyfikowanemu systemowi zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO 22000:2005.
  • Dostęp do parkingu na 950 samochodów – goście zaproszeni na event firmowy na Stadionie Miejskim nie muszą martwić się o miejsce parkingowe. Samochody można zostawić na parkingu znajdującym się na terenie obiektu.

   

  Do kogo adresujemy naszą ofertę?

  Imprezę firmową na stadionie mogą zorganizować przedsiębiorcy, którzy cenią sobie wysoką jakość i zależy im na konsekwentnym budowaniu profesjonalnego wizerunku swojego biznesu. Chętnie współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorstwami specjalizującymi się w różnych branżach. Do grona naszych Klientów należą zarówno korporacje, jak i małe oraz średnie firmy. Do bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy każdego, kto chciałby urządzić imprezy integracyjne w Białymstoku z takich okazji jak m.in.:

  • świętowanie jubileuszu firmy;
  • spotkanie integracyjne dla pracowników;
  • szkolenia i konferencje związane z profilem prowadzonej działalności;
  • oficjalne zakończenie ważnego projektu biznesowego;
  • świętowanie podpisania strategicznego kontraktu;
  • zaproszenie do współpracy nowych partnerów;
  • przywitanie w zespole nowych pracowników.

  Wielu naszych Klientów wynajmuje również sale bankietowe w okresach świątecznych – wówczas na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbywają się np. firmowe mikołajki, wigilie czy spotkania biznesowe. W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Udzielimy wszystkich informacji, w tym dotyczących kwestii finansowych i detali technicznych.

  Zapraszamy do kontaktu:

  e-mail: biznes@stadion.bialystok.pl