Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 22/02/2016

  Gastro Strefa oficjalnie operatorem gastronomicznym

  subheader-image

          22 lutego 2016 r. Zarząd Spółki Stadion Miejski w Białymstoku podpisał umowę z firmą Gastro Strefa Sp. z o.o. dotyczącą najmu powierzchni gastronomicznych na Stadionie Miejski w Białymstoku.

   

  – Wybór operatora gastronomicznego to kolejny krok  w procesie komercjalizacji Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Postępowanie wygrała firma lokalna i jestem przekonany, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej będzie świadczyć usługi na najwyższym poziomie – powiedział Adam Popławski, Prezes Zarządu Spółki Stadion Miejski w Białymstoku.

   

  Gastro Strefa oficjalnie operatorem gastronomicznym

   

  – Jestem zadowolony, że doszło do podpisania umowy na najem powierzchni gastronomicznych ze spółką Stadion Miejski w Białymstoku. Ze swojej strony postaramy się, żeby goście odwiedzający Stadion byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Będziemy także wdzięczni za opinie, które pozwolą nam na doskonalenie oferty. Postaramy się, żeby obsługa spełniania oczekiwania wszystkich klientów – powiedział Mirosław Kiszko, Prezes Spółki Gastro Strefa.

   

  Gastro Strefa oficjalnie operatorem gastronomicznym

   

  Umowa dotyczy najmu punktów gastronomicznym na terenie całego Stadionu. Gastro Strefa od momentu podpisania umowy posiada stałą i wyłączną obsługę gastronomiczną oraz obsługę cateringową wszelkich imprez masowych, korporacyjnych i specjalnych VIP oraz eventów odbywających się na terenie obiektu. Operator gastronomiczny będzie świadczyć usługi na Stadionie do 31 grudnia 2017 r.

   

  Gastro Strefa to firma z województwa podlaskiego, z dużymi tradycjami i doświadczeniem w branży gastronomicznej, działająca na rynku już ponad 20 lat.