Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 10/05/2016

  Festiwal Up To Date na Stadionie!

  subheader-image

  Mamy kolejne świeże informacje o tegorocznym Up To Date Festiwal. Wśród nich nowa lokalizacja festiwalu – Stadion Miejski w Białymstoku, scena T-Mobile Electronic Beats i muzyczne wsparcie PKO Białystok Półmaratonu. Do Festiwalu cztery miesiące.

   

  Festiwal Up To Date na Stadionie

   

   

  Tym którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy – nie jest to zwykły festiwal. W ciągu sześciu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy Festiwal stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.

   

  Tym razem nie Węglowa, a zadaszone sektory parkingów Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku w dniach 23 i 24 września wypełnią się muzyką do jakiej zdążyli nas już przyzwyczaić organizatorzy Up To Date Festival.

   

  „Cieszymy się z faktu, że Up To Date Festival odbędzie się właśnie na terenie Stadionu Miejskiego. Tym bardziej, że po raz pierwszy w działalności Stadionu festiwalowa przestrzeń ulokowana zostanie w miejscu na co dzień wykorzystywanym do zupełnie innych celów” – przekonywał Prezes Spółki Stadion Miejski Adam Popławski

   

  O powodach zmiany lokalizacji festiwalu mówił także Jędrzej Dondziło, Dyrektor Programowy Up To Date Festival.

  „Przenosimy Festiwal z Węglowej głównie z powodów technicznych. Aby nasz Festival mógł sie dalej rozwijać potrzebuje świeżego oddechu. Brakuje nam surowego klimatu magazynów na Węglowej a parkingi Stadionu Miejskiego właśnie dają szansą na zrekompensowanie tego braku.“

   

  Fotorelacja z konferencji do obejrzenia tutaj (klik)