Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 11/04/2018

  Fc Bayern Youth Cup – wielki piknik rodzinny

  subheader-image

  FC Bayern Youth Cup 2018 Polska to pierwsza edycja tego wydarzenia, która odbędzie się także w naszym kraju. Na Stadion Miejski w Białymstoku zapraszamy jednak nie tylko fanów piłki nożnej i Bayernu Monachium, ale też całe rodziny, bo imprezą współtowarzyszącą będzie Wielki Piknik Rodzinny.

  piknik rodzinny

  W ramach aktywności przygotowano mnóstwo atrakcji, które nawiązują do motywu przewodniego. Dzieci będą mogły poskakać w dmuchanym zamku w kształcie piłki, pozjeżdżać z piłkarskiej zjeżdżalni czy pobiegać w gigantycznej kuli. Dorośli spróbują swoich sił podczas turnieju w mega piłkarzyki, gdzie przypięci do rur sami staną się nietypowymi graczami.

  Piłkarskie emocje zapewnią też konkursy: zawody na celność z wykorzystaniem dmuchanej bramki, turniej drużynowy w piłkarzyki barowe XXL dla 12 graczy czy konkurs z udziałem Legendy FC Bayern – Klausa Augenthalera. Najlepsi oczywiście, zdobędą nagrody.

  Organizatorzy przygotowali również atrakcje związane ze sportem i będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień.

  Nie zabraknie też maskotki jednak z najbardziej rozpoznawalnej drużyny na świecie – Berni przyleci do nas aż z Monachium!

  Start godzina 9:00.
  Wstęp wolny!