Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 22/05/2017

  Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku

  subheader-image

  Najmłodsi nie muszą czekać aż do 1 czerwca na MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA! Już 27 maja 2017 na Stadionie będziemy świętować Dzień Dziecka, na który serdecznie zapraszamy całymi rodzinami w godzinach 10:00 – 17:00.

  Aby sprawić jak najwięcej przyjemności i uśmiechu wszystkim dzieciom, zapewnimy mnóstwo atrakcji:

  Dmuchane miasteczko – będzie można poskakać, pobrykać, wyszaleć się na kolorowym placu zabaw, zjechać z siedmiometrowej zjeżdżalni, sprawdzić swoją celność w bramce celnościowej, a także rozegrać mecz piłki nożnej na dmuchanym boisku. W tym roku będzie również nowe urządzenie dla najmłodszych w postaci placu zabaw Miś!

  Mini boisko rekreacyjne – zorganizujemy dwa otwarte treningi piłkarskie dla dzieci do 9-go roku życia. Grupy uczestników poprowadzą: Tomasz Frankowski oraz piłkarz Jagielloni Białystok!
  Zapraszamy dzieci do 9-go roku życia (do rocznika 2008 włącznie) do udziału w dwóch Otwartych Treningach na mini boisku rekreacyjnym! Prowadzić je będą Tomasz Frankowski oraz jeden z piłkarzy grający w barwach Jagielloni Białystok!

  Treningi w grupach do 50 osób prowadzone będą w godz. 12:30 – 13:00 i 13:10 – 13:40.

  Zapisy w dniach od 22.05. – 25.05. (do godz. 12:00)

  Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, rok urodzenia dziecka oraz skan wypełnionego i podpisanego przez rodzica/opiekuna Oświadczenia prosimy kierować na adres: organizacje@stadion.bialystok.pl. Informacje dodatkowe pod numerem telefonu: tel. 85 654 86 77.

  Oświadczenie – do pobrania

  Decyduje kolejność zgłoszeń! Osoby zakwalifikowane do udziału poinformowane zostaną o wszelkich szczegółach organizacyjnych w mailu zwrotnym w piątek 26 maja br.

  UWAGA! Każdy z zakwalifikowanych uczestników powinien pojawić się na treningu w stroju i obuwiu sportowym.

  Kąciki malowania twarzy – tutaj każda z pociech dzięki kreatywnym animatorom będzie miała namalowane na twarzy lub rączce swoje ulubione postacie z bajek lub inne ciekawe pomysły.

  Postać Minionka – zapewne każde dziecko ucieszy się widząc postać Minionka rozdającego zwierzaki z balonów. Sami też będziecie mogli spróbować skręcić z balona ulubionego zwierzaka.

  Piłkarzyki – wszystkim fanom piłki nożnej zapewniamy stoły do gry w piłkarzyki. Przewidziane mini turnieje wraz z nagrodami.

  Stoisko gier planszowych – tutaj każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić się w grach planszowych. Do wyboru mnóstwo gier o różnej tematyce i poziomie trudności. Wszystko to pod okiem doświadczonych animatorów sklepu „Pomysłowa Kredka”.

  Turniej w tenisie stołowym – w turnieju będą brały udział dzieci z UKS Ósemka oraz wszyscy chętni, którzy zgłoszą się do zapisów w dniu imprezy.

  Podwórko cyrkowe – każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił w cyrkowych trikach. Animacje cyrkowe prowadzone będą przez Wychowawców Podwórkowych.

  Zapasy – w dniu imprezy zagoszczą zapaśnicy, którzy na specjalnych matach treningowych przeprowadzą pokaz umiejętności.

  Zwiedzanie – poziom zawodniczy z szatniami drużyn Ekstraklasy zostanie udostępniony zwiedzającym. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wejścia na ławki rezerwowych przy samej murawie.

  Stoisko Przewozów Regionalnych – stoisko, na którym najmłodsi znajdą kolorowanki o tematyce kolejowej. Nie zabraknie również konkursów wiedzy o przewozach kolejowych, gdzie do wygrania będą ciekawe gadżety.

  Służby Mundurowe – uatrakcyjnieniem imprezy będzie wizyta Służb Mundurowych, które uchylą rąbka tajemnicy odnośnie specyfiki pracy danej służby. Będzie również możliwość obejrzenia pojazdów.

  Studia Tańca FIRESTEP – zaprezentowane zostaną występy grup tanecznych dzieci w wieku 7 – 12 lat. Przed uczestnikami imprezy pokazy m. in. Mażoretek, taniec Hip – Hop oraz Modern Jazz.

  Fundacja Naszpikowani – w dniu imprezy możliwe będzie zarejestrowania się jako kandydat w polskim rejestrze dawców szpiku.

  • Fundacja zapewnia atrakcje w postaci specjalnej maty do skoków przygotowaną przez Park Trampolin Jumper. Będzie to niepowtarzalny tor przeszkód z wykorzystaniem kształtek gimnastycznych i air tracków! Dodatkowo pod okiem trenera będzie można nauczyć się przewrotów, gwiazd, a nawet salta. Podczas imprezy pojawi się maskotka – kangur Jumpi. To świetna okazja, żeby przebić z nim piątkę i zrobić wyjątkowe zdjęcie.
  • Zaprezentowany zostanie pokaz i nauka karate przez Mistrza Świata w Karate kyokushin Pana Piotra Sawickiego.
  • Kolejnymi atrakcjami będzie mecz piłki nożnej w dużych dmuchanych kulach oraz gigantyczna piłka mieszcząca w środku człowieka, przygotowane przez Bubble Soccer.
  • Na imprezie pojawi się również Świat zabawek Nerf, czyli specjalnie przygotowany tor przeszkód wraz ze strzelnicą oraz Snookball bilard nożny przygotowany przez firmę Atak Arena.
  • Dodatkowo fundacja Naszpikowani zaprasza na obejrzenie występów tanecznych przygotowanych przez formację taneczną „ A3” z Prywatnej Szkoły Informatyczno – Językowej w Białymstoku.
  • Grono kibiców razem z razem z dziećmi stworzą kolorową flagę sektorową.


  Jagiellonia
  – na placu imprezy będzie można spotkać stoisko sprzedażowe z gadżetami Jagiellonii. Przeprowadzony zostanie trening na mini boisku przez piłkarza grającego w barwach żółto – czerwonych! Dodatkowo w godzinach 12:00 – 16:00, uczestnicy imprezy będą mogli przybić piątkę dla Pszczoły – maskotki Jagiellonii!

  Księgarnia dla Dzieci „Trzy Kropki” – podczas imprezy zorganizowany zostanie konkurs z dowcipnymi pytaniami na temat Białegostoku i Pałacu Branickich. Dodatkowo dostępne będzie stoisko czytania książek. Dla uczestników przewidziane nagrody książkowe.

  Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie.

  Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku