Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 21/03/2018

  Bayern Youth Cup 2018 na Stadionie Miejskim!

  subheader-image

  FC Bayern Youth Cup to piłkarski turniej młodzieżowy rozgrywany poza granicami Niemiec, a wygranie którego gwarantuje wyjazd na kilkudniowy obóz szkoleniowy do Monachium i treningi pod okiem najlepszych szkoleniowców świata. Dotychczas rozgrywany był w 7 krajach a w tym roku po raz pierwszy odbędzie się również jego polska edycja. Na miejsce rozgrywek wybrano Stadion Miejski w Białymstoku.

   

  fc bayern youth cup bialystok

   

  W turnieju rywalizować będą zespoły złożone z chłopców urodzonych w latach 2002 i 2003. Zgłaszać się mogą zarówno młodzieżowe kluby sportowe, szkolne drużyny jak i zawodnicy indywidualni. Rejestracja jest bezpłatna, więc każdy ma szansę na uczestnictwo. Zawody odbędą się 17 kwietnia.

   

  Spośród wszystkich zawodników, którzy rywalizować będą w turnieju, reprezentant Bayernu Monachium wybierze 10 najlepszych, którzy w nagrodę wyjadą do stolicy Bawarii na pięciodniowy obóz, gdzie trenować będą pod okiem najlepszych trenerów na świecie i rozegrają mecz na Allianz Arenie czyli w miejscu, gdzie na co dzień występuje m.in. Robert Lewandowski!

   

  Zasady zgłoszenia do turnieju opisane są TUTAJ.

   

  Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach.