Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 08/01/2019

  Arena rozgrywek piłkarskich

  subheader-image

  Stadion Miejski w Białymstoku to największy i najnowocześniejszy obiekt sportowy w północno-wschodniej Polsce.

  Zadaszone trybuny, nowoczesny i profesjonalny system nagłośnieniowy, multimedialny i przeciwpożarowy zapewniają najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Każdy mecz na Stadionie w Białymstoku gwarantuje niezapomniane piłkarskie emocje. Obiekt klasyfikuje się do kategorii III UEFA oraz jest dostosowany do wymogów licencyjnych Ekstraklasy oraz PZPN. Stadion Miejski w Białymstoku jest miejscem rozgrywek piłkarskich Jagiellonii Białystok. 18. października 2014 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowego obiektu, który dzięki całkowitej przebudowie w chwili obecnej dysponuje na trybunach 22 372 miejscami dla widzów. Obiekt stanowi ważny punkt na mapie miasta od początku swojego funkcjonowania.

  Do treningów aktywnie wykorzystywane jest boisko boczne ze sztuczną nawierzchnią, które posiada najwyższy certyfikat FIFA Quality PRO. Poza piłką nożną na co dzień obecne są tu również takie dyscypliny sportowe jak futbol amerykański i rugby. Mało kto wie, że na naszym obiekcie obecne są również inne dyscypliny sportowe, takie jak: zapasy, tenis stołowy oraz łucznictwo sportowe czy lacrosse.

  Centrum konferencyjno-targowe

  Stadion Miejski w Białymstoku to również sale konferencyjne i szkoleniowe wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, w tym również kabiny do tłumaczeń symultanicznych. Dostępność 12 komfortowych sal usytuowanych na różnych poziomach Stadionu Miejskiego oraz szeroki wachlarz aranżacji wnętrz gwarantuje, iż będzie to idealne miejsce na każde wydarzenie.

  Oferujemy przestronne, nowoczesne przestrzenie targowe o powierzchni od 500 m2 do niemal 9 000 m2. Atutem jest możliwość dowolnej aranżacji wynajmowanej przestrzeni, która zapewni dogodne warunki do zaprezentowania produktów i usług oferowanych przez wystawców. Do wyboru są 3 komfortowe i klimatyzowane poziomy wewnątrz budynku Stadionu, obszerna promenada na zewnątrz, przestronny garaż wewnątrz infrastruktury obiektu oraz parking o powierzchni ok. 25 000 m2. Możliwość wyboru dogodnego miejsca w zależności od ilości osób, charakteru planowanego wydarzenia czy też pory roku.

  Miejsce wydarzeń kulturalno-rozrywkowych

  Stadionie Miejskim w Białymstoku to miejsce wielu wyjątkowych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Na stałe gości tu m.in. Polska Noc Kabaretowa. Znana w całej Polsce impreza przyciąga wszystkich, którzy chcą dobrze się bawić dzięki najbardziej znanym i lubianym zespołom kabaretowym z naszego kraju.

  Ponad 22 tyś. miejsc na trybunach i 7 tyś. miejsc na murawie, zadaszone trybuny, dostęp do mat dla ruchu pieszych ProFloor GP, 950 miejsc parkingowych, świetna akustyka, możliwość prowadzenia transmisji telewizyjnej bezpośrednio z infrastruktury obiektu, niepowtarzalna atmosfera miejsca, najwyższy komfort i bezpieczeństwo, doskonały dojazd, świetne położenie miasta – w sercu północno-wschodniej Polski oraz w pobliżu granic z Rosją, Litwą i Białorusią to niewątpliwie największe atuty naszego obiektu.

  Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profili społecznościowych gdzie na bieżąco informujemy o rozgrywkach i imprezach sportowych oraz kulturalno-rozrywkowych odbywających się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą dla biznesu.

  Stadion Miejski w Białymstoku żyje każdego dnia!

  Zapraszamy do kontaktu:

  e-mail: biznes@stadion.bialystok.pl