Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 07/07/2016

  9 dni do XI SuperFinału PLFA

  subheader-image

  16 lipca na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie mecz o mistrzostwo Topligi Futbolu Amerykańskiego. We czwartek 7 lipca odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca XI SuperFinał z udziałem prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego i zastępcy prezydenta miasta Rafała Rudnickiego, prezesa Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego Jędrzeja Stęszewskiego oraz prezesa Primacol Lowlanders Białystok Rafała Biercia. 

  9 dni do XI SuperFinału PLFA

  Sportowe emocje na stadionie poprzedzi piknik dla kibiców z występami muzycznymi, pokazami iluzji, występami tanecznymi i konkursami. Kibice będą mogli spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim, lacrosse, baseballu oraz ultimate frisbee. Na pikniku będzie można zobaczyć prawdziwy szybowiec oraz auta i motocykle amerykańskie.

   

   

  Bilety do nabycia za pośrednictwem strony:  www.eventim.pl/superfinal oraz punktach sprzedaży Eventim. Dodatkowo w piątek (8 lipca) Miasto organizuje konkurs dla kibiców na Facebooku „Wschodzący Białystok”. Sto pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzyma bilet na mecz.

   

   

  Warto również pamiętać, że 9 i 10 lipca od godz. 12:00 na Plaży Dojlidy zawodnicy Primacol Lowlanders Białystok będą zagrzewać swoich kibiców do udziału w XI SuperFinale. W programie: pokazy futbolowe, konkursy sportowe, muzyka, możliwość przymierzenia strojów futbolowych oraz mini kursy gry w futbol amerykański.