Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 15/06/2018

  2 Festiwal Piwa BEERSTOK

  subheader-image

  Kilkanaście tysięcy litrów piwa znów poleje się podczas 2 Festiwalu Piwa BEERSTOK na Stadionie Miejskim w Białymstoku! Mieszkańcy podlaskiego, i nie tylko, polubili piwo rzemieślnicze, ale też stworzyli niezapomnianą atmosferę podczas poprzedniej edycji.

  Po raz drugi swoją ofertę podczas festiwalu przedstawią polskie browary rzemieślnicze m.in. Brovca z Siemiatycz, Jan Olbracht z Piotrkowa Trybunalskiego, krakowski Kazimierz, Browar Amber, z mazowieckiego przyjadą Browar Beer Bros oraz Browar Hopium.
  Nie zabraknie również oferty lokalnych browarów: Browar Waszczukowe, Browar Markowy, czy Browar Biały.
  Po raz pierwszy na festiwalu pojawią się takie browary jak: wBrew, Za Miastem, Rzeka Piwa, Browar Fuzja, Browar Kormoran.

  Tradycją piwną naszych festiwali jest specjalnie warzone PIWO FESTIWALOWE, a uwarzy je Browar WASZCZUKOWE we współpracy z organizatorem imprezy CTPiK.
  Podczas imprezy zakupić będzie można oficjalne szkło (Snifter z Krosna, limitowana ilość) o pojemności 330ml z nadrukiem logo festiwalu. Dostępne będą również koszulki i torby sygnowane logiem imprezy.

  Pyszne potrawy kuchni z różnych stron świata.
  Food Truck Strefa.
  Na uczestników imprezy czekać będą strefy gier i zabaw.
  Przedstawiciele POT PSPD podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z warzeniem piwa w warunkach domowych. Na scenie festiwalowej odbędzie się wiele ciekawych rozmów z piwowarami, prelekcje tematyczne.
  Dwa dni degustacji, wspaniałej zabawy w miłej atmosferze – to najlepsza opcja na czerwcowy weekend!

  Centrum Targowe Pomorza i Kujaw zaprasza do strefy VIP czerwonej na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1 w dniach 22-23 czerwca. 

  Termin imprezy:
  2018-06-22 – 2018-06-23

   

  Festiwal czynny dla odwiedzających:

  piątek godz. 15:00  24:00
  sobota godz. 12:00 – 23:00

  Wstęp: 10,00 zł / bilet całodniowy

   

  za bialystokonline.pl