Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility arrow
Stadion Miejski Białystok
Stadion Miejski Białystok
 • EN
 • 05/08/2020

  11.edycja UpToDate na Stadionie Miejskim w Białymstoku

  subheader-image

  11.edycja festiwalu UpToDate kolejny raz w przestrzeniach Stadionu Miejskiego w Białymstoku

  Festiwal UpToDate odbędzie się w Białymstoku w dniach 1-6 września. W tym roku formuła tego niezwykłego przedsięwzięcia, ze względu na stan epidemii, musiała zostać zmieniona.

  Trzy z sześciu festiwalowych dni realizowane będą ponownie w przestrzeniach naszego obiektu z zachowaniem wszelkich rygorów i wymogów sanitarnych. Koncerty na stadionie odbędą się na czterech scenach rozmieszczonych w przestrzeni w jak najbardziej bezpieczny sposób.

  W trakcie konferencji organizatorzy poinformowali o tegorocznej formule wydarzenia, zachowaniu restrykcji w obliczu epidemii, konieczności przeprowadzenia festiwalu w reżimie sanitarnym i dbałości o zdrowie uczestników, artystów i wszystkich, którzy przy tym wydarzeniu będą pracować. Koncerty publiczność będzie mogła oglądać również za pomocą transmisji online w internecie.

  Festiwal UpToDate od 11 lat gromadzi miłośników muzyki elektronicznej zarówno z naszego regionu, jak również z całego kraju. Line-up oraz szczegółowe informacje dotyczące festiwalu będą podawane w najbliższych dniach na kanałach social media oraz stronie internetowej organizatora.

  Fotorelacja z konferencji

  STRONA ORGANIZATORA