Aktualności

Stadion Miejski w Białymstoku żyje każdego dnia

lisko 400 tyś odwiedzających. 2 koncerty. 106 dużych imprez. 34 mecze ligowe i międzynarodowe. 33 szkolenia i konferencje. Łącznie 2 377 wydarzeń kulturalno-rozrywkowych i sportowych.

Zima na sportowo! Tydzień atrakcji na Stadionie!

Zapraszamy na tydzień atrakcji dla najmłodszych na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W dniach 29.01 - 2.02 , w godzinach 10:00 - 14:00, nasz obiekt zmieni się w istny raj dla maluchów!

Mój pierwszy turniej szachowy 2018

14 stycznia, w niedzielę, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się kolejna edycja Mojego pierwszego turnieju szachowego.

Memoriał Szachowy im. Ludwika Zamenhofa

W dniach 27-31 grudnia, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się 36. Memoriał szachowy im. Ludwika Zamenhofa. Międzynarodowy turniej szachowy rozgrywany jest od 1979 roku.

Festiwal Zwierzaka!

26 listopada, w godzinach 11 - 17, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się Festiwal Zwierzaka. Będzie to charytatywna impreza, na której nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

XVII Bieg Niepodległości wystartuje #NaStadionie

W sobotę 11 listopada odbędzie się XVII Bieg Niepodległości, którego organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Białymstoku.

Polska Noc Kabaretowa w 2018 roku ponownie zagości #NaStadionie! Znamy termin.

Polska Noc Kabaretowa ponownie zagości na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Znamy już termin przyszłorocznej imprezy, a jest to 2.06.2018 godzina 20:00.

Na Stadionie powstanie innowacyjne centrum nauki!

Na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku powstanie nowoczesne i innowacyjne centrum nauki, które na razie kryje się pod nazwą Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy. Dzisiaj projekt otrzymał finansowanie z Unii Europejskiej.

Targi książki patriotycznej

W dniach 25-26 listopada na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się Targi Książki Patriotycznej.

Hero Run #NaStadionie

W najbliższą niedzielę, 1 października, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się Hero Run, czyli bieg dla prawdziwych superbohaterów.

Festiwal Piwa Rzemieślniczego Beerstok

W weekend, 6 i 7 października na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się Festiwal Piwa Rzemieślniczego Beerstok. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów złocistego trunku oraz pysznego jedzenia!

UEFA Elite Youth A 2017 #NaStadionie

Stadion Miejski w dniach 11-13 września jest miejscem drugiej edycji kursu UEFA Elite Youth A 2017.

Piknik na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Nie masz pomysłu na spędzenie niedzieli? Lubisz dobrą zabawę, zdrowy i aktywny tryb życia? Odwiedź Stadion w niedzielę 17 września i baw się razem z nami!

Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz oraz Podlaskie Targi Handlu Zagranicznego

W najbliższą niedzielę, 3.09., odbędą się Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz oraz Podlaskie Targi Handlu Zagranicznego. Obie imprezy rozpoczną się o godzinie 10:00 a wstęp na nie jest wolny – serdecznie zapraszamy!

Up To Date już 8 i 9 września #NaStadionie

W piątek i sobotę, 8 i 9 września, na Stadionie Miejskim w Białymstoku ponownie rozbrzmi najlepsza muzyka elektroniczna – po raz drugi bowiem, gościć będziemy festiwal Up To Date.

Produkcja polskiego Photona – pierwszego na świecie robota, który rozwija się razem z dzieckiem – ruszy na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

Białostocka firma Photon Entertainment podpisała w dniu dzisiejszym umowę ze Stadionem Miejskim w Białymstoku. To właśnie na tym obiekcie rozpocznie się produkcja długo wyczekiwanego robota Photon – polskiego robota, który rozwija się razem z dzieckiem.

Wakacje ze Stadionem!

Zapraszamy na tydzień pełen atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych! Animacje balonikowe, strzelanie z łuku, treningi rekreacyjne, turnieje piłkarskie, piłkarzyków, tenisa stołowego a także odwiedziny maskotek, dmuchane miasteczko.

Taste the East 2017 #NaStadionie!

Całonocne (20:00 – 07:00) spotkanie z muzyką eksperymentalną, ambientalną i techno zupełnie bezpłatnie już 2.09 na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

Największe widowisko kaskaderskie w Europie już w czwartek i piątek na Stadionie

Już w czwartek 10.08 i piątek 11.08 na Prakingu przy Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się największe widowiska kaskaderskie w Europie.

II Targi Spożywcze Grupy Chorten i debata o patriotyzmie konsumenckim na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Blisko 120 wystawców i nawet 2 tysiące odwiedzających – 2 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku będą miały miejsce II Targi Ogólnospożywcze organizowane przez Grupę Chorten.

Zapraszamy dzieci na treningi otwarte!

Zapraszamy dziewczynki i chłopców do 9-go roku życia do udziału w wakacyjnych "Treningach otwartych na mini boisku", które odbędą się na Stadionie Miejskim w Białymstoku!

Jaga CUP w weekend #NaStadionie

W sobotę i niedzielę na Stadionie Miejskim w Białymstoku rozegrany zostanie międzynarodowy turniej piłkarski Jaga Cup!

Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Najmłodsi nie muszą czekać aż do 1 czerwca na MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA! Już 27 maja 2017 na Stadionie będziemy świętować Dzień Dziecka, na który serdecznie zapraszamy całymi rodzinami w godzinach 10:00 – 17:00.

Koncert Muzyki Filmowej przełożony! [AKTUALIZACJA]

UWAGA! Ważny komunikat Agencji Royal Concert, organizatora "Koncertu Muzyki Filmowej". Wydarzenie zostaje przełożone na 30 sierpnia. Więcej informacji w oświadczeniu.

V Podlaskie Targi Motoryzacyjne

W najbliższą niedzielę na Stadionie odbędą się V Podlaskie Targi Motoryzacyjne. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już od godziny 11:00.

Tattoo Konwent w najbliższy weekend na Stadionie!

W nadchodzący weekend, 8 i 9 kwietnia, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się pierwsza edycja festiwalu tatuaży Białystok Tattoo.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów, kadetów i młodzików w zapasach w stylu klasycznym

W najbliższą sobotę, 25.03, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów, kadetów i młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

Milionowy gość Stadionu!

Białostocki Stadion Miejski odwiedziło już ponad milion osób. Goście obiektu brali udział nie tylko w wydarzeniach sportowych, ale również kulturalnych i biznesowych

Festiwal BOSS Studenckiego forum BCC

W czwartek, 09.03, odbędzie się Festiwal BOSS Studenckiego Forum BCC, czyli konferencja, na której prelegentami będą ludzie sukcesu.

Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku ponownie na Stadionie

25 lutego na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się I runda tegorocznego cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

Mój Pierwszy Turniej Szachowy w niedzielę na Stadionie

W niedzielę na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się kolejna edycja Mojego Pierwszego Turnieju Szachowego, w której zmierzą się szachiści urodzeniu w roku 2010 i młodsi.

Kolejna dyscyplina zawitała na Stadionie

Treningi tenisa stołowego – kolejna dyscyplina sportowa, którą na co dzień będzie można trenować na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

ŻUBROFFKA na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA – swoisty kulturalny pomost między Wschodem i Zachodem, Północą i Południem – zaczyna drugą dekadę swojego istnienia. Pokaz na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się 9 grudnia (piątek).

Studio dobrych rozwiązań czyli szkolenia dla architektów

29 listopada o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku rozpocznie się konferencja skierowana dla architektów oraz projektantów wnętrz „Studio dobrych rozwiązań”. To już druga edycja tych szkoleń, która zawita do Białegostoku.

Komunikat w sprawie postępowania na wyłonienie sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego w Białymstoku

Spółka Stadion Miejski Sp. z o.o. w Białymstoku informuje o unieważnieniu II etapu postępowania na wyłonienie sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

Rozkład jazdy boiska bocznego [04-06.11]

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem wydarzeń sportowych, które w nadchodzący weekend odbędą się na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Wstęp na nie jest bezpłatny.

XVI Bieg Niepodległości

W piątek 11 listopada tradycyjnie już odbędzie się XVI Bieg Niepodległości, którego organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Białymstoku a współorganizatorem jest m.in. Stadion Miejski w Białymstoku.

Wyniki konkursu "Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim"

O 11:00 skończył się nasz konkurs,w którym to Wy sami głosowaliście na najlepsze Waszym zdaniem zdjęcia. Możemy już ogłosić wyniki i pogratulować zwycięzcom!

Cezary Kulesza Wiceprezesm PZPN - gratulujemy!

Zarząd Spółki Stadion Miejski pragnie złożyć najszczersze gratulacje Panu Cezaremu Kuleszy z okazji wyboru jego osoby na Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. piłkarstwa profesjonalnego.

Rozkład jazdy boiska bocznego [29-30.10]

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem wydarzeń sportowych, które w nadchodzący weekend odbędą się na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Wstęp na nie jest bezpłatny.

II etap konkursu - głosowanie

Nasza zabawa wkracza w zasadniczą fazę, teraz już wszystko w Waszych rękach. Wybraliśmy zdjęcia, które przechodzą do II etapu, a o zwycięstwie zadecydujecie Wy sami!

Polska Noc Kabaretowa 2017 [Zapowiedź] [Bilety]

Jeszcze nie tak dawno bawiliśmy się świetnie na Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 a przyszedł już czas na zaanonsowanie edycji przyszłorocznej. Impreza cyklicznie grana jest na naszym obiekcie tym razem odbędzie się 17 czerwca 2017 roku o godzinie 20:00.

Konkurs "Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim w Białymstoku"

Wczoraj świętowaliśmy swoje drugie urodziny ale to my chcemy rozdawać Wam prezenty, w związku z tym zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim w Białymstoku”.

Rozkład jazdy boiska bocznego

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem wydarzeń sportowych, które w nadchodzącym tygodniu odbędą się na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Wstęp na nie jest bezpłatny.

2 urodziny Stadionu Miejskiego w Białymstoku!

Dokładnie 2 lata temu otwarty został Stadion Miejski w Białymstoku. Wydarzenie to datujemy na 18.10.2014 roku, kiedy to Jagiellonia Białystok przy komplecie publiczności rozgromiła Pogoń Szczecin 5:0.

Prezentacja nowego modelu SCANII

Nasz obiekt to nie tylko arena rozgrywania meczów piłkarskich, ale również świetne miejsce do organizowania różnej maści eventów, tak jak np. prezentacja nowej ciężarówki marki SCANIA.

Weekendowy rozkład jazdy

Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym rozkładem jazdy boiska bocznego.

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

W niedzielę 23.10 o godzinie 18:00 Jagiellonia Białystok zmierzy się na Stadionie Miejskim w Białymstoku z drużyną Zagłębia Lubin. Bilety na te spotkanie pojawiły się już w sprzedaży.

Nowy operator gastronomiczny na Stadionie Miejskim w Białymstoku

4 października 2016 r. zarząd spółki Stadion Miejski w Białymstoku podpisał długoterminową umowę z nowym operatorem gastronomicznym, firmą Sport Hospitality Sp. z o.o.

Jagiellonia II Białystok - Widzew Łódź 09.10.2016r.

W niedzielę 9 października mecz o mistrzostwo III ligi.

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

2 października o godzinie 18:00 Jagiellonia Białystok zmierzy się na naszym stadionie z Pogonią Szczecin.

Weekend z piłką nożną na boisku bocznym

W najbliższy weekend 1 i 2 października zapraszamy na mecze piłki nożnej na boisku bocznym.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków

11 września o godzinie 18:00 Jagiellonia Białystok zmierzy się na naszym stadionie z Wisłą Kraków.

IV runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku

W sobotę 3 września 2016 r. po raz kolejny odbędzie się runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

W niedzielę 21 sierpnia o godzinie 18:00 Jagiellonia Białystok zmierzy się na Stadionie Miejskim z Lechią Gdańsk.Informacje o biletach na stronie: bit.ly/2aL0wBr

7 edycja Up To Date Festival

23 i 24 września br. na terenie podziemnych, surowych parkingów Stadionu Miejskiego oraz m.in. Opery i Filharmonii Podlaskiej obędzie się siódma edycja Up To Date Festival.

Komunikat z dn. 29 lipca 2016

Komunikat w odpowiedzi na zarzuty Kibiców Jagiellonia Białystok umieszczone na forach internetowych.

Komunikat z dn. 25 lipca 2016

Komunikat w sprawie zarzutów umieszczonych na forach internetowych oraz obraźliwych treści, które pojawiły się na banerach podczas meczu 23.07.2016 r.

Reportaż z Superfinału PLFA

Zapraszamy do obejrzenia naszego reportażu z Superfinału Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Białymstoku, w którym drużyna Panthers Wrocław pokonała Seahawks Gdynia 56:13.

Reportaż z Disco Polo Ekstraklasa

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z imprezy "Disco Polo Ekstraklasa", która już po raz drugi zagościła na naszym obiekcie. Gorąca pogoda nie przeszkodziła tysiącom uczestników w tanecznej zabawie.

9 dni do XI SuperFinału PLFA

16 lipca na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie mecz o mistrzostwo Topligi Futbolu Amerykańskiego. We czwartek 7 lipca odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca XI SuperFinał.

Beata i Bajm 17.09 na Stadionie!

Jest nam bardzo miło poinformować, że już 17.09 na Stadionie Miejskim w Białymstoku wystąpi niekwestionowana królowa polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak z zespołem BAJM.

Amatorski Turniej Piłki Nożnej „EURO STADION 2016”

Lubisz aktywny wypoczynek i rywalizację? Kibicujesz na EURO i chciałbyś spróbować swoich sił w piłce nożnej? Nie zwlekaj i już dziś zbierz swoją drużynę 6 zawodników, z którą weźmiesz udział w amatorskim turnieju piłki nożnej.

Oferta najmu lóż SKYBOX

Stadion Miejski Sp. z o.o. w Białymstoku ogłasza o możliwości składania deklaracji najmu lóż SKYBOX, na okres od lipca 2016 r. do czerwca 2017 r.

Turniej Akademii Piłkarskiej Junior

Akademia Piłkarska Junior opanowała dziś nasze boisko boczne i zorganizowała turniej w kategorii U-7, U-8, U-9, U-10, U-11, U-12, U-13. Wszystkim drużynom gratulujemy wyników i życzymy udanych wakacji!

Turniej Finałowy Żaków

W Białymstoku trwa Turniej Finałowy Żaków, którego organizatorem jest Podlaski Związek Piłki Nożnej. Mecze rozgrywane są w 4 grupach „każdy z każdym” 2 x 12 min.

Finał II Grand Prix Zwierzyńca na Stadionie Miejskim

Już w najbliższą niedzielę 19.06.2016 r. Finał II Grand Prix Zwierzyńca 2016, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Wszystkich pasjonatów biegania w imieniu Organizatorów zachęcamy do udziału i wcześniejszej rejestracji.

Pierwsze w Polsce największe boisko z certyfikatem FIFA Quality PRO

Boisko boczne Stadionu Miejskiego w Białymstoku zostało przebadane przez przedstawicieli akredytowanego laboratorium FIFA. Testy wypadły pozytywnie, dzięki czemu możemy pochwalić się pierwszym w Polsce największym certyfikowanym boiskiem.

Fotorelacja z Kabaretonu 2016

11 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku zawitały najlepsze polskie kabarety, czyli Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepkoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczocych oraz Kabaret K2.

Porannego targi budowlane

W nadchodzący weekend, 4 i 5 czerwca na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędą się już po raz drugi Porannego Targi Budowlane. To największa tego typu impreza w naszym regionie.

Jaga Cup 2016

W najbliższy weekend, 4-5.06 na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się międzynarodowy turniej piłkarski dla dzieci z rocznika 2006 – Jaga Cup 2016. Weźmie w nim udział 20 zespołów z Polski oraz krajów europejskich.

Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Spędzasz weekend w mieście? Przyjdź i skorzystaj z atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Disco Polo Ekstraklasa ponownie zagości na Stadionie!

W sobotę, 25 czerwca, na wszystkich fanów muzyki Disco Polo czeka nie lada gratka – na Stadionie ponownie odbędzie się wielki koncert najlepszych zespołów tego nurtu.

Naszpikowany festyn z Orłami Górskiego

W najbliższą sobotę na Stadionie odbędzie się festyn rodzinny organizowany przez Fundację Naszpikowani, którego główną atrakcją będzie mecz Orłów Górskiego i Naszpikowanych Oldbojów z Białegostoku. Start imprezy o godzinie 12:00 – serdecznie zapraszamy!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Stadionie

W najbliższą sobotę zapraszamy Państwa serdecznie na kolejną już edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich.Każdy będzie mógł wziąć udział w Otwartym Biegu Śniadaniowym, w Szachowych Mistrzostwach Województwa a także obejrzeć mecz Futbolu Amerykańskiego.

Festiwal Up To Date na Stadionie!

Mamy kolejne świeże informacje o tegorocznym Up To Date Festiwal. Wśród nich nowa lokalizacja festiwalu – Stadion Miejski w Białymstoku, scena T-Mobile Electronic Beats i muzyczne wsparcie PKO Białystok Półmaratonu. Do Festiwalu cztery miesiące.

Okrasa łamie przepisy na Stadionie

W piątek na Stadionie Miejskim w Białymstoku gościł Karol Okrasa, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kucharzy. Efekty tej wizyty będzie można obejrzeć 21 maja w TVP 1 w jego autorskim programie „Okrasa łamie przepisy”.

4. PKO Białystok Półmaraton

Organizatorzy szacują, że w sumie 3,5 tysiąca zawodników pobiegnie 14 i 15 maja w największej imprezie biegowej na Podlasiu. Poprzedzi ją Bieg Śniadaniowy, który swoją metę będzie miał na płycie Stadionu Miejskiego

Debata "Postaw na młodych" na Stadionie

5 osób dziennie na zawsze wyjeżdża z województwa podlaskiego. Większość z nich stanowią młode osoby. Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, chce na ten proces zwrócić uwagę i go zatrzymać. Dlatego prowadzi kampanię „Postawmy na młodych”.

Ruszyła sprzedaż biletów na XI SuperFinał w Białymstoku

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na najważniejszy mecz sezonu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (PLFA), który w sobotę 16 lipca br. zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Wejściówki w cenach od 20 zł!

Wystawa edukacyjna Exploratorium

Od środy do soboty na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbywać się będzie wystawa edukacyjna Exploratorium. Jest to to wyjątkowa propozycja dla małych i dużych. Wszyscy mieszkańcy, zwłaszcza rodzice z dziećmi, znajdą tam coś dla siebie.

Finał Topligi PLFA na Stadionie Miejskim!

Tegoroczny sezon Topligi zwieńczy zaplanowany na 16 lipca XI SuperFinał, który tym razem zawita na Podlasie. Zostanie on rozegrany na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Wspaniałych chwil w gronie rodziny i przyjaciół oraz pogody ducha towarzyszącej Państwu każdego dnia życzy Zarząd z Pracownikami Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

Święcenie pokarmów na Stadionie

W najbliższą sobotę, 26 marca o godzinie 14:00 na trybunie Ultra Stadionu Miejskiego w Białymstoku odbędzie się uroczyste święcenie pokarmów.

Mecze towarzyskie drużyn młodzieżowych Jagiellonii z reprezentacją Prefektury Hiroszimy

Na boisku bocznym Stadionu Miejskiego odbyły się we wtorek dwa ciekawe mecze towarzyskie. W Białymstoku gościła bowiem reprezentacja Prefektury Hiroszima z dalekiej Japonii, której drużyny młodzieżowe mierzyły się z rówieśnikami z Jagiellonii Białystok.

Mecze towarzyskie na boisku bocznym

We wtorek, 22.03., na boisku bocznym Stadionu Miejskiego odbędą się dwa mecze towarzyskie drużyn młodzieżowych Jagiellonii z rówieśnikami z Perfectura Selection Hiroszyma.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów i młodzików w zapasach [wyniki]

Na Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w zapasach w stylu klasycznym. W zmaganiach uczestniczyło łącznie 88 zawodników z 9 klubów. Zawodnicy walczyli w dostosowanych kategoriach w zależności od wieku i wagi.

Zapaśnicy zajmą miejsce piłkarzy

Już w sobotę 27 lutego zapraszamy na Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów i młodzików w zapasach w stylu klasycznym organizowanych przez Uczniowski Atletyczny Klub Sportowy „Podlasie”.

Sparing: Jagiellonia ogrywa Stomil Olsztyn

Dzisiaj na boisku bocznym Stadionu odbył się mecz sparingowy Jagiellonii Białystok z I ligowym Stomilem Olsztyn. Zółto-Czerwoni pokonali gości 4:1 po bramkach Konstantina Vassiljeva (21’), Przemysława Frankowskiego (24’, 38’) i Jana Pawłowskiego (74’).

Gastro Strefa oficjalnie operatorem gastronomicznym

22 lutego 2016 r. Zarząd Spółki Stadion Miejski w Białymstoku podpisał umowę z firmą Gastro Strefa Sp. z o.o. dotyczącą najmu powierzchni gastronomicznych na Stadionie Miejski w Białymstoku.

Jagiellonia wygrywa w sparingu z SK Babite 1:0

Dzisiaj odbyło się spotkanie sparingowe Jagiellonii z beniaminkiem 1 Dywizji łotewskiej (II poziom rywalizacji). Żółto - czerwoni pokonali gości 1:0

Sezon 2016 w rajdach rozpoczęty na Stadionie

Sezon 2016 w rajdach samochodowych na Podlasiu oficjalnie rozpoczęty. W sobotę na parkingu głównym Stadionu Miejskiego odbyła się I runda samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

Spotkajmy się #NaStadionie

Zapraszamy do obejrzenia klipu przygotowanego przez organizatora rozgrywek piłkarskich na najwyższym szczeblu w Polsce, czyli spółkę Ekstraklasa S.A.

Planowany kalendarz imprez 2016

Superfinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego, Podlaski Festiwal Piwa a także Międzynarodowe Turnieje Piłkarskie i niezapomniane emocje dla fanów piłki nożnej to tegoroczna oferta Stadionu Miejskiego w Białymstoku

Gastro Strefa najemcą powierzchni gastronomicznych

Najemca powierzchni gastronomicznych na Stadionie Miejskim w Białymstoku został wybrany. Dzisiaj odbył się przetarg ustny, którego postępowanie wygrała firma Gastro Strefa Sp.oz.o. S.K. z Białegostoku.

Ekstraklasa: Jagiellonia lepsza od Śląska

W 23. kolejce Ekstraklasy Jagiellonia Białystok pokonała drużynę Śląska Wrocław 2:1 (1:1). Bramki dla gospodarzy zdobyli Rafał Grzyb oraz Karol Świderski, natomiast dla gości rzut karny na gola zamienił Tomasz Hołota.

I Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na Stadionie

Organizatorzy I rundy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016 – Spółka Stadion Miejski oraz Automobilklub Podlaski serdecznie zapraszają kierowców oraz kibiców sportów samochodowych w sobotę, 13 lutego na Stadion Miejski w Białymstoku.

Ferie rozpoczęte, dzieciaki zwiedzają Stadion

Ferie zimowe uważamy za otwarte. Pierwsza grupa młodych kibiców chętnych do zwiedzania stawiła się dzisiaj na Stadionie o godzinie 9.30. Przyjechali z Szudziałowa. Przypominamy, że mamy jeszcze kilka terminów wolnych na ferie do zwiedzania.

Podsumowanie turnieju szachowego

W minioną sobotę, po raz pierwszy podczas swojej działalności, Stadion Miejski miał zaszczyt gościć szachistów. Organizatorem dwóch turniejów, dla najmłodszych pasjonatów tego sportu, było Stowarzyszenie Szkółka Szachowa w Białymstoku.

Zapraszamy do kibicowania

Już jutro odbędzie się turniej szachowy na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Szkółka Szachowa w Białymstoku wraz ze Stadionem organizują dwa turniej szachowe dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportu.

Film promujący Lowlanders Białystok

Zapraszamy do obejrzenia filmu promujący zespół futbolu amerykańskiego Primacol Lowlanders Białystok. Zespół trenuje i rozgrywa mecze na boisku bocznym Stadionu Miejskiego.

Sparing: Jagiellonia Białystok - Wigry Suwałki

Jagiellonia Białystok przegrała z Wigrami Suwałki 1:2 w swoim drugim meczu sparingowym w 2016 roku. Jedynego gola dla Jagiellonii strzelił Martin Baran.

Trenerzy z Athletes in Action na Stadionie

W ubiegły piątek mieliśmy zaszczyt gościć grupę byłych i obecnych trenerów, zrzeszonych w światowej organizacji sportowej Athletes in Action, którzy przyjechali do Białegostoku na zaproszenie Prezesa PKK „Żubry” Białystok Pana Jacka Zaniewskiego.

Szachy na stadionie!

Szkółka Szachowa w Białymstoku wraz ze Stadionem Miejskim organizują dwa turnieje szachowe dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportu.

Truniej Tenisa Stołowego zakończony

Drugi dzień zmagań uczestników Turnieju Tenisa Stołowego zakończony. Medale i upominki wręczone. Mecze o I i III miejsce momentami stały na bardzo wysokim poziomie, ale mając na uwadze obsadę tych spotkań nikogo to nie powinno dziwić.

Pierwszy dzień turnieju Tenisa Stołowego „Stadion 2015” za nami

Pierwsza odsłona Turnieju Tenisa Stołowego „Stadion 2015” organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Białymstoku za nami.

Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży „Stadion 2015” 29 i 30 grudnia

Zaraz po świętach serdecznie zapraszamy na Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży „Stadion 2015” 29 i 30 grudnia. Turniej zostanie rozegrany w strefie mieszanej na poziomie 0 obok wyjścia na murawę zawodników.

Konferencja: Sukces zależy od myślenia, a nie miejsca urodzenia

22 listopada w godzinach 11:00 - 16:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się konferencja pt. "Sukces zależy od myślenia, a nie miejsca urodzenia". Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół licealnych i uczelni wyższych.

Ferie 2016

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, które będą miały miejsce w dniach 25.01 - 05.02.2016 roku serdecznie zapraszamy do zwiedzania Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

Urodziny na stadionie

Jeżeli Państwa dzieci marzą o urodzinach na jednym z najpiękniejszych obiektów sportowych w Polsce, to teraz mogą się one ziścić. Zapraszamy do organizacji przyjęć z animatorem, cateringiem, zwiedzaniem stadionu oraz wieloma innymi atrakcjami.

Wieczór wigilijny Prezydenta z organizacjami pozarządowymi

We wtorek 15 grudnia odbył się Wieczór Wigilijny Prezydenta Miasta Białegostoku z organizacjami pozarządowymi.

Wystawa "Energia przyszłości"

Już w środę, 21 października na stadionie zobaczyć będzie można mobilną wystawę edukacyjną i wziąć udział w seminariach pod wspólnym tytułem „Energia przyszłości”. Wystawa będzie czynna od godz. 10 do 16.

Konferencja prasowa przed meczem reprezentacji U21

W poniedziałek 12.10 na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbył się oficjalny trening reprezentacji Polski do lat 21 a także konferencja prasowa trenera Marcina Dorny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

Sprostowanie odnośnie publikacji na portalu DD Białystok

Z powodu pojawienia się nieprawdziwych informacji na portalu DD Białystok w dniu 10.10.2015 r. "Międzynarodowy mecz na stadionie już we wtorek, a promocji jak nie było, tak nie ma", spółka Stadion Miejski informuje...

Spotkanie z Jarosławem Kazberukiem

W ramach projektu polsko-białoruskiej wymiany młodzieży szkolnej pt. „Duch Olimpijski”, pomiędzy V Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku, a Szkołą Średnią w Porzeczu w głównej sali konferencyjnej stadionu odbyło się spotkanie młodzieży z Jarosławem Kazberukiem.

Jagiellonia wygrywa z Koroną

W 16. kolejce Ekstraklasy piłkarskiej Jagiellonia Białystok wygrała z Koroną Kielce 1:0 po bramce Fedora Cernycha. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii.

5.12.2015 r. Stadion Miejski w Białymstoku

ŻUBROFFKA 2015: Jednośladowy poruszyciel

Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA 2015

W sobotę, 5 grudnia o godzinie 16:30, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się specjalny pokaz "Jednośladowy poruszyciel" w ramach festiwalu ŻUBROFFKA 2015. Wstęp wolny - zapraszamy wejściem od ul. Ciołkowskiego!

Konferencja prasowa w sprawie organizacji meczu reprezentacji U-21 Polska – Rumunia

Relacja z konferencji prasowej w sprawie organizacji meczu reprezentacji U-21 Polska – Rumunia

czytaj dalej
CZYTAJ DALEJ

U21: Sprzedaż biletów rusza 6.10

Stadion Miejski zaprasza na mecz młodzieżowej kadry Polski do lat 21.13 października o 17:00 Polska zagra z Rumunią. Wejściówki na te spotkanie można nabyć już od 5 zł!

Sprostowanie dot. organizacji meczu U21

Chcielibyśmy sprostować nieprawdziwe informacje zawarte w artykułach „Jest mecz, jest problem. Stadion szuka firmy do obsługi” oraz „Taniej wynająć obcą firmę czy obsłużyć mecz samemu”, które ukazały się w Kurierze Porannym 24.09.2015r.

Electrum i Adampol pretendują do miana Sponsora Tytularnego.

Spółka "Stadion Miejski" Sp. z o.o. w Białymstoku informuje, iż w postępowaniu na wyłonienie Sponsora Tytularnego Stadionu Miejskiego w Białymstoku do II etapu zostały zakwalifikowane firmy Adampol oraz Electrum.

Mecz reprezentacji U21

Polska - Rumunia na Stadionie Miejskim!

Mecz reprezentacji U21: Polska - Rumunia w Białymstoku!

W środę odbyło się posiedzenie zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, na którym zadecydowano, iż 13 października kadra do lat 21 prowadzona przez Marcina Dornę zmierzy się z rówieśnikami z Rumunii na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Podsumowanie

Działania spółki

Działania spółki - podsumowanie

Niedawno minęły dwa lata od pierwszej imprezy na stadionie. Okrągła rocznica skłania do podsumowań. Za nami ponad 100 imprez – meczów, konferencji i wydarzeń społeczno-rozrywkowych oraz notyfikacja UE.

"Wszystko ma swój czas"

35-lecie zespołu Perfect!

Koncert zespołu Perfect!

19 września na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się niepowtarzalny koncert z okazji 35-lecia istnienia grupy Perfect! Serdecznie zapraszamy!

XV Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru

Koncert Kult oraz Lao Che!

Koncert zespołów Kult oraz Lao Che!

Już 10 września 2015 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się Koncert z okazji jubileuszu XV Międzynarodowego Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru. W ramach koncertu wystąpią najlepsze polskie zespoły rockowe: Lao Che oraz Kult.

Ogłoszenie

Przetarg na wyłonienie sponsora tytularnego

Przetarg na wyłonienie sponsora tytularnego

Stadion Miejski” Sp. z o.o. w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w pisemnym przetargu nieograniczonym z negocjacjami na wyłonienie Sponsora Tytularnego Stadionu Miejskiego, położonego w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1.

Zaręczyny na stadionie? Niezapomniane wrażenia!

W ostatnią niedzielę na naszym stadionie doszło do niecodziennego wydarzenia. Oto Marcin, białostoczanin wyróżniający się bez wątpienia pomysłowością, poprosił swoją dziewczynę, Anię, o rękę. To wszystko działo się w przerwie ekstraklasowego meczu.

Telewizja robi film o naszym greenkeeperze

Krzysztof Jemioło, który na co dzień dba o murawę na Stadionie Miejskim w Białymstoku będzie bohaterem reportażu. W piątek na obiekcie pojawiła się ekipa Canal+.

Loże VIP już wynajęte

Loże VIP na Stadionie Miejskim w Białymstoku cieszą się ogromną popularnością wśród przedstawicieli lokalnego biznesu. W efekcie wszystkie przeznaczone pod wynajem skyboksy są zajęte na kolejnych 12 miesięcy. To wynik wyjątkowy w skali kraju.

I Międzynarodowy Bieg Dnia Olimpijskiego

Takiego wydarzenia jeszcze nie było, ani w Europie, ani na świecie. Chodzi o I Międzynarodowy Bieg Dnia Olimpijskiego, czyli finał finałów narodowych biegów olimpijskich. Wiele wskazuje na to, że ta impreza odbędzie się w Białymstoku, a gospodarzem będzie Stadion Miejski.

Sprostowanie

Firma cateringowa będzie miała wyłączność na obsługę wszystkich wydarzeń na stadionie

Firma cateringowa będzie miała wyłączność na obsługę wszystkich wydarzeń na stadionie

Chcielibyśmy zdementować nieprawdziwe informacje, które pojawiły się w artykule „Stadion miejski szuka firmy cateringowej, która na meczach nie zarobi”, opublikowanym w jednym z portali internetowych. Tekst urąga wszelkim zasadom dziennikarstwa. Autorka nie zadała sobie nawet minimum trudu, by zachować przynajmniej pozory rzetelności.

XV Podlaskie Targi Handlowe Eurocash

W piątek, 6 listopada, na naszym stadionie odbędą się XV Podlaskie Targi Handlowe Eurocash. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Mecz towarzyski reprezentacji do lat 21

Polska - Rumunia 0:0

Reprezentacja Polski do lat 21 remisuje z Rumunią

Reprezentacja Polski do lat 21 prowadzona przez Marcina Dornę zremisowała z rówieśnikami z Rumunii 0:0. Spotkanie towarzyskie z wysokości trybun oglądało prawie 7 500 kibiców, którzy przez okrągłe 90 minut starali się zagrzewać naszą kadrę do boju.

Jagiellonia odpada z rozgrywek o Puchar Polski

Jagiellonia Białystok przegrała przed własną publicznością 0:2 (0:2) w meczu 1/8 finału Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego meczu.

Jagiellonia wygrywa z Mistrzem Polski!

W 9. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy Jagiellonia Białystok pokonała przed własną publicznością Lecha Poznań 1:0 (1:0). Jedyną bramkę spotkania strzelił skrzydłowy żółto-czerwonych, Przemysław Frankowski. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego meczu

Koncert zespołu Perfect - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z jubileuszowego koncertu zespołu Perfect, który swoimi piosenkami umila nam czas już od 35 lat!

Festyn dla podopiecznych Stowarzyszenia Droga

Rodzinna niedziela na stadionie

Rodzinna niedziela na stadionie

Trening na boisku ze sztuczną murawą, zwiedzanie stadionu, zabawa z animatorami ze Stowarzyszenia KLANZA – to przykłady atrakcji, które przygotowaliśmy na stadionie dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie Droga.

Koncert zespołów Kult oraz Lao Che

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z koncertu zespołów Kult oraz Lao Che, który odbył się na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

II kolejka Ekstraklasy

Jagiellonia Białystok - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:0 (1:0)

Jagiellonia odprawia z kwitkiem beniaminka

W meczu II kolejki Ekstraklasy rozegranym na Stadionie Miejskim w Białymstoku miejscowa Jagiellonia pokonała 2:0 (1:0) Termalikę Bruk-Bet Niecieczę. Bramki dla żółto-czerwonych strzelili Maciej Gajos oraz Patryk Tuszyński.

Eliminacje do Ligi Europy

Jagiellonia Białystok - Omonia Nikozja 0:0

Bezbramkowy remis Jagiellonii z Omonią

Jagiellonia Białystok w meczu II rundy eliminacji do Ligi Europy bezbramkowo zremisowała z Omonią Nikozja.

Eliminacje do Ligi Europy

Jagiellonia Białystok - Kruoja Pokroje 8:0

Jagiellonia daje lekcję Litwinom

W pierwszym, historycznym meczu europejskich pucharów na nowym Stadionie Miejskim w Białymstoku miejscowa Jagiellonia rozgromiła litewską Kruoja Pokroje aż 8:0.

Disco Polo Ekstraklasa

Niedzielny koncert na Stadionie Miejskim zgromadził tysiące fanów disco polo z całego regionu. W imprezie wzięło udział 7500 uczestników.


Franek Cup 2015

Wielki turniej młodzików na Stadionie Miejskim

Franek Cup 2015

W dniach 20-21 czerwca 2015 r. na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku odbył się Turniej Franek CUP 2015 pod patronatem Prezydenta miasta Białegostoku. Chłopcy dali z siebie wszystko – ocenia Tomasz Frankowski, organizator turnieju.

Porannego Targi Budowlane

Porannego Targi Budowlane

Prawie 60 wystawców zaprezentowało swoją ofertę podczas Porannego Targów Budowlanych, które w dniach 13-14 czerwca odwiedziło ponad 2500 osób.

Polska Liga Futbolu Amerykańskiego

Lowlanders Białystok - Warsaw Sharks 47:8

Lowlanders Białystok - Warsaw Sharks (47:8)

W piątek 12 czerwca, na naszym boisku bocznym spotkały się drużyny Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. W ostatnim już meczu sezonu zasadniczego Lowlanders Białystok pokonali Warsaw Sharks 47:8. Zwycięzcy Gratulujemy!

Coca-Cola Cup

Coca-Cola Cup

Finał wojewódzki Coca-Cola Cup na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Udział w nim wzięło 16 drużyn chłopców oraz 8 dziewcząt.

Dzień dziecka na stadionie!

Moc atrakcji dla najmłodszych

Dzień Dziecka na Stadionie!

Jagiellonia Białystok na finiszu sezonu pokonała po bardzo emocjonującym meczu Lechię Gdańsk 4:2. Zwycięstwem tym zapewniła sobie trzecie miejsce w tabeli co jest najlepszym wynikiem w historii klubu! Serdecznie gratulujemy!

Obchody 95-lecia Jagiellonii

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1

Obchody 95-lecia Jagiellonii

W sobotę, 23 maja na Stadionie Miejskim w Białymstoku Jagiellonia Białystok wygrała z Wisłą Kraków 2:1. Ten mecz był wyjątkowy także dlatego, że białostocki klub rozpoczął obchody 95-lecia. Frekwencja wyniosła 16553. Gratulujemy zwycięzcom.

Historyczny wynik Jagiellonii!

Żółto-Czerwoni na podium piłkarskiej Ekstraklasy!

Jagiellonia na podium!

Jagiellonia Białystok na finiszu sezonu pokonała po bardzo emocjonującym meczu Lechię Gdańsk 4:2. Zwycięstwem tym zapewniła sobie trzecie miejsce w tabeli co jest najlepszym wynikiem w historii klubu! Serdecznie gratulujemy!

czytaj dalej
CZYTAJ DALEJ

Polska Noc Kabaretowa 2015

Salwy śmiechu na stadionie

Kabareton na Stadionie Miejskim

Ponad 6700 osób obejrzało Polską Noc Kabaretową, która odbyła się na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Trybuny co chwila rozbrzmiewały salwami śmiechu. Rozrywkę w najlepszym gatunku zapewniły m. in. Kabaret Moralnego Niepokoju i Paranienormalni.

Świetna zabawa dla całej rodziny

Dni otwarte Funduszy Europejskich 2015

Dni otwarte Funduszy Europejskich 2015

Tysiące zwiedzających, setki maluchów szalejących na dmuchanym placu zabaw, ponad 90 uczestników treningu ze znanymi piłkarzami to bilans Dnia Otwartego Funduszy Europejskich, jaki odbył się w minioną sobotę na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Kurs UEFA Elite Youth A

Trenerzy z całej Polski podziwiali stadion i się szkolili

Trenerzy z całej Polski na Stadionie Miejskim w Białymstoku

Znani trenerzy z całej Polski przyjechali na Stadion Miejski w Białymstoku. Wszyscy byli pod wrażeniem obiektu. – Jest piękny. Myślę, że wasza publiczność zasługuje na taki stadion – mówi Roman Kosecki, legenda polskiego futbolu.

Rozpoczęcie sezonu PLFA

Lowlanders Białystok - Wrocław Panthers 0:49

Rozpoczęcie sezonu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

W niedzielę, 22 marca, na boisku treningowym Stadionu Miejskiego w Białymstoku rozegrana została pierwsza kolejka Topligi Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Niestety spotkanie zakończyło się przegraną Lowlanders Białystok z Panthers Wrocław 0:49.

Konferencja

Polskie Stowarszyszenie Greenkeperów

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów

W dniach 20-21 stycznia 2015 r. Stadion w Białymstoku gościł Polskie Stowarzyszenie Greenkeeperów.

ŻUBROFFKA

Pokaz filmów piłkarskich na Stadionie Miejskim

ŻUBROFFKA: Pokaz filmów piłkarskich na Stadionie Miejskim

"Piłkarskie Szorty", czyli pokaz filmów z berlińskiego festiwalu 11 mm za nami. Fani kina przed emisją filmów zwiedzili stadion. Największą atrakcją okazała się możliwość zrobienia sobie zdjęcia na murawie.

Wystawa Centrum Nauki Kopernik

"Eksperymentuj!”

Wystawa "Eksperymentuj!”

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się wystawą "Eksperymentuj” Centrum Nauki Kopernik, którą gościliśmy na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Ekspozycja była dostępna w dniach 20 - 23 listopada 2014 r. Zgromadziła ponad 1500 uczestników.

Finał konkursu

"Jestem kibicem z klasą"

Jestem kibicem z klasą

W dniu 24 listopada 2014 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku miało miejsce podsumowanie VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Jestem kibicem z klasą”.

Konferencja

Energia odnawialna

Konferencja dot. odnawialnej energii słonecznej

13 listopada 2014 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku miało miejsce podsumowanie projektu pt. „Odnawialna energia słoneczna sposobem na poprawę czystości powietrza na terenie Gminy Choroszcz”.

Otwarcie Stadionu Miejskiego!

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 5:0

Mecz Otwarcia Stadionu Miejskiego w Białymstoku

W dniu 18 października 2014 r. odbył się mecz otwarcia Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Wyjątkowo efektownie zainaugurowała go Jagiellonia Białystok, która rozgromiła Pogoń Szczecin aż 5:0. Stadion wypełnił się prawie do ostatniego krzesełka.

Dzień otwarty Stadionu Miejskiego!

Stadionu Miejskiego w Białymstoku

Dzień otwarty Stadionu Miejskiego

W niedzielę 12 października miał miejsce Dzień Otwarty Stadionu Miejskiego w Białymstoku.Mimo, że obiekt funkcjonuje już ponad rok, to możliwość obejrzenia całego stadionu przyciągnęła ogromną ilość zwiedzających.

Wspaniali goście

Para prezydencka na stadionie

Para prezydencka na stadionie!

Na Stadionie Miejskim w Białymstoku mieliśmy wspaniałych gości, Parę Prezydencką- Annę i Bronisława Komorowskich oraz Prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolawskiego.

Pierwszy koncert na stadionie

Budka Suflera

Koncert Budki Suflera

14 września 2014 r. odbył się pierwszy koncert na Stadionie Miejskim w Białymstoku w ramach pożegnalnej trasy koncertowej Budki Suflera.

Prezentacja drużyny

Jagiellonii Białystok

Prezentacja drużyny Jagiellonia Białystok

14 września 2014 r. odbył się pierwszy koncert na Stadionie Miejskim w Białymstoku w ramach pożegnalnej trasy koncertowej Budki Suflera.

Forum miast partnerskich

Polska-Białoruś

Forum Miast Partnerskich Polska-Białoruś

W dniu 15 maja 2014 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyło się Forum Miast Partnerskich Polska-Białoruś: Współpraca transgraniczna szansą na rozwój.

VII Spot Integracyjny

VAG Podlasie

VII Spot Integracyjny VAG Podlasie

Na naszym stadionie odbył się VII Spot Integracyjny VAG Podlasie, czyli zjazd miłośników takich marek samochodów jak Volkswagen, Audi, Skoda oraz Seat.

Dni otwarte Funduszy Europejskich 2014

Dni otwarte Funduszy Europejskich 2014

W dniu 10 maja, na Stadionie Miejskim w Białymstoku, miał miejsce Dzień Otwarty Funduszy Europejskich.

Święcenie pokarmów na Stadionie Miejskim w Białymstoku

19 kwietnia 2014 r. - w Wielką Sobotę, na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyło się ekumeniczne Święcenie Pokarmów. Przy tej okazji, chcielibyśmy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Mecz reprezentacji U21

Polska - Litwa 5:0

Mecz Reprezentacji U-21: Polska – Litwa

W dniu 5 marca 2014 roku odbył się mecz pomiędzy młodzieżowymi reprezentacjami do lat 21 Polski i Litwy. Mecz rozegrano na Stadionie Miejskim przy ulicy Słonecznej. Widowisko oglądało ponad 4 500 widzów.

Franek Łowca Bramek i Przyjaciele zapraszają!

Pożegnalny mecz Tomasza Frankowskiego

Franek Łowca bramek zaprasza!

Już 7 września, spółka Stadion Miejski w Białymstoku będzie współorganizatorem wielkiego festynu pod wymownym tytułem "FRANEK łowca bramek i przyjaciele zapraszają".

12.08.2013

Konferencja prasowa

Konferencja prasowa 12.08.2013

W dniu 12 sierpnia 2013 roku, na Stadionie Miejskim, w gotowej już sali konferencyjnej odbyła się konferencja prasowa dotycząca zakończenia pierwszego etapu budowy Stadionu Miejskiego w Białymstoku.
Stadion Miejski w Białymstoku żyje każdego dnia
Stadion Miejski w Białymstoku żyje każdego dnia
Zima na sportowo! Tydzień atrakcji na Stadionie!
Zima na sportowo! Tydzień atrakcji na Stadionie!
Mój pierwszy turniej szachowy 2018
Mój pierwszy turniej szachowy 2018
Memoriał Szachowy im. Ludwika Zamenhofa
Memoriał Szachowy im. Ludwika Zamenhofa
Festiwal Zwierzaka!
Festiwal Zwierzaka!
XVII Bieg Niepodległości wystartuje #NaStadionie
XVII Bieg Niepodległości wystartuje #NaStadionie
Polska Noc Kabaretowa w 2018 roku ponownie zagości #NaStadionie! Znamy termin.
Polska Noc Kabaretowa w 2018 roku ponownie zagości #NaStadionie! Znamy termin.
Na Stadionie powstanie innowacyjne centrum nauki!
Na Stadionie powstanie innowacyjne centrum nauki!
Targi książki patriotycznej
Targi książki patriotycznej
Hero Run #NaStadionie
Hero Run #NaStadionie
Festiwal Piwa Rzemieślniczego Beerstok
Festiwal Piwa Rzemieślniczego Beerstok
UEFA Elite Youth A 2017 #NaStadionie
UEFA Elite Youth A 2017 #NaStadionie
Piknik na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
Piknik na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz oraz Podlaskie Targi Handlu Zagranicznego
Podlaskie Targi Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz oraz Podlaskie Targi Handlu Zagranicznego
Up To Date już 8 i 9 września #NaStadionie
Up To Date już 8 i 9 września #NaStadionie
Produkcja polskiego Photona – pierwszego na świecie robota, który rozwija się razem z dzieckiem – ruszy na Stadionie Miejskim  w Białymstoku!
Produkcja polskiego Photona – pierwszego na świecie robota, który rozwija się razem z dzieckiem – ruszy na Stadionie Miejskim w Białymstoku!
Wakacje ze Stadionem!
Wakacje ze Stadionem!
Taste the East 2017 #NaStadionie!
Taste the East 2017 #NaStadionie!
Największe widowisko kaskaderskie w Europie już w czwartek i piątek na Stadionie
Największe widowisko kaskaderskie w Europie już w czwartek i piątek na Stadionie
II Targi Spożywcze Grupy Chorten i debata o patriotyzmie konsumenckim na Stadionie Miejskim w Białymstoku
II Targi Spożywcze Grupy Chorten i debata o patriotyzmie konsumenckim na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Zapraszamy dzieci na treningi otwarte!
Zapraszamy dzieci na treningi otwarte!
Jaga CUP w weekend #NaStadionie
Jaga CUP w weekend #NaStadionie
Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Koncert Muzyki Filmowej przełożony! [AKTUALIZACJA]
Koncert Muzyki Filmowej przełożony! [AKTUALIZACJA]
V Podlaskie Targi Motoryzacyjne
V Podlaskie Targi Motoryzacyjne
Tattoo Konwent w najbliższy weekend na Stadionie!
Tattoo Konwent w najbliższy weekend na Stadionie!
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów, kadetów i młodzików w zapasach w stylu klasycznym
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów, kadetów i młodzików w zapasach w stylu klasycznym
Milionowy gość Stadionu!
Milionowy gość Stadionu!
Festiwal BOSS Studenckiego forum BCC
Festiwal BOSS Studenckiego forum BCC
Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku ponownie na Stadionie
Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku ponownie na Stadionie
Mój Pierwszy Turniej Szachowy w niedzielę na Stadionie
Mój Pierwszy Turniej Szachowy w niedzielę na Stadionie
Kolejna dyscyplina zawitała na Stadionie
Kolejna dyscyplina zawitała na Stadionie
ŻUBROFFKA na Stadionie Miejskim w Białymstoku
ŻUBROFFKA na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Studio dobrych rozwiązań czyli szkolenia dla architektów
Studio dobrych rozwiązań czyli szkolenia dla architektów
Komunikat w sprawie postępowania na wyłonienie sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego w Białymstoku
Komunikat w sprawie postępowania na wyłonienie sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego w Białymstoku
Rozkład jazdy boiska bocznego [04-06.11]
Rozkład jazdy boiska bocznego [04-06.11]
XVI Bieg Niepodległości
XVI Bieg Niepodległości
Wyniki konkursu
Wyniki konkursu "Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim"
Cezary Kulesza Wiceprezesm PZPN - gratulujemy!
Cezary Kulesza Wiceprezesm PZPN - gratulujemy!
Rozkład jazdy boiska bocznego [29-30.10]
Rozkład jazdy boiska bocznego [29-30.10]
II etap konkursu - głosowanie
II etap konkursu - głosowanie
Polska Noc Kabaretowa 2017 [Zapowiedź] [Bilety]
Polska Noc Kabaretowa 2017 [Zapowiedź] [Bilety]
Konkurs
Konkurs "Mój ulubiony moment spędzony na Stadionie Miejskim w Białymstoku"
Rozkład jazdy boiska bocznego
Rozkład jazdy boiska bocznego
2 urodziny Stadionu Miejskiego w Białymstoku!
2 urodziny Stadionu Miejskiego w Białymstoku!
Prezentacja nowego modelu SCANII
Prezentacja nowego modelu SCANII
Weekendowy rozkład jazdy
Weekendowy rozkład jazdy
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Nowy operator gastronomiczny na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Nowy operator gastronomiczny na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Jagiellonia II Białystok - Widzew Łódź 09.10.2016r.
Jagiellonia II Białystok - Widzew Łódź 09.10.2016r.
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Weekend z piłką nożną na boisku bocznym
Weekend z piłką nożną na boisku bocznym
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
IV runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku
IV runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
7 edycja Up To Date Festival
7 edycja Up To Date Festival
Komunikat z dn. 29 lipca 2016
Komunikat z dn. 29 lipca 2016
Komunikat z dn. 25 lipca 2016
Komunikat z dn. 25 lipca 2016
Reportaż z Superfinału PLFA
Reportaż z Superfinału PLFA
Reportaż z Disco Polo Ekstraklasa
Reportaż z Disco Polo Ekstraklasa
9 dni do XI SuperFinału PLFA
9 dni do XI SuperFinału PLFA
Beata i Bajm 17.09 na Stadionie!
Beata i Bajm 17.09 na Stadionie!
Amatorski Turniej Piłki Nożnej „EURO STADION 2016”
Amatorski Turniej Piłki Nożnej „EURO STADION 2016”
Oferta najmu lóż SKYBOX
Oferta najmu lóż SKYBOX
Turniej Akademii Piłkarskiej Junior
Turniej Akademii Piłkarskiej Junior
Turniej Finałowy Żaków
Turniej Finałowy Żaków
Finał II Grand Prix Zwierzyńca na Stadionie Miejskim
Finał II Grand Prix Zwierzyńca na Stadionie Miejskim
Pierwsze w Polsce największe boisko z certyfikatem FIFA Quality PRO
Pierwsze w Polsce największe boisko z certyfikatem FIFA Quality PRO
Fotorelacja z Kabaretonu 2016
Fotorelacja z Kabaretonu 2016
Porannego targi budowlane
Porannego targi budowlane
Jaga Cup 2016
Jaga Cup 2016
Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Disco Polo Ekstraklasa ponownie zagości na Stadionie!
Disco Polo Ekstraklasa ponownie zagości na Stadionie!
Naszpikowany festyn z Orłami Górskiego
Naszpikowany festyn z Orłami Górskiego
Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Stadionie
Dni Otwarte Funduszy Europejskich na Stadionie
Festiwal Up To Date na Stadionie!
Festiwal Up To Date na Stadionie!
Okrasa łamie przepisy na Stadionie
Okrasa łamie przepisy na Stadionie
4. PKO Białystok Półmaraton
4. PKO Białystok Półmaraton
Debata
Debata "Postaw na młodych" na Stadionie
Ruszyła sprzedaż biletów na XI SuperFinał w Białymstoku
Ruszyła sprzedaż biletów na XI SuperFinał w Białymstoku
Wystawa edukacyjna Exploratorium
Wystawa edukacyjna Exploratorium
Finał Topligi PLFA na Stadionie Miejskim!
Finał Topligi PLFA na Stadionie Miejskim!
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Święcenie pokarmów na Stadionie
Święcenie pokarmów na Stadionie
Mecze towarzyskie drużyn młodzieżowych Jagiellonii z reprezentacją Prefektury Hiroszimy
Mecze towarzyskie drużyn młodzieżowych Jagiellonii z reprezentacją Prefektury Hiroszimy
Mecze towarzyskie na boisku bocznym
Mecze towarzyskie na boisku bocznym
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów i młodzików w zapasach [wyniki]
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego juniorów i młodzików w zapasach [wyniki]
Zapaśnicy zajmą miejsce piłkarzy
Zapaśnicy zajmą miejsce piłkarzy
Sparing: Jagiellonia ogrywa Stomil Olsztyn
Sparing: Jagiellonia ogrywa Stomil Olsztyn
Gastro Strefa oficjalnie operatorem gastronomicznym
Gastro Strefa oficjalnie operatorem gastronomicznym
Jagiellonia wygrywa w sparingu z SK Babite 1:0
Jagiellonia wygrywa w sparingu z SK Babite 1:0
Sezon 2016 w rajdach rozpoczęty na Stadionie
Sezon 2016 w rajdach rozpoczęty na Stadionie
Spotkajmy się #NaStadionie
Spotkajmy się #NaStadionie
Planowany kalendarz imprez 2016
Planowany kalendarz imprez 2016
Gastro Strefa najemcą powierzchni gastronomicznych
Gastro Strefa najemcą powierzchni gastronomicznych
Ekstraklasa: Jagiellonia lepsza od Śląska
Ekstraklasa: Jagiellonia lepsza od Śląska
I Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na Stadionie
I Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na Stadionie
Ferie rozpoczęte, dzieciaki zwiedzają Stadion
Ferie rozpoczęte, dzieciaki zwiedzają Stadion
Podsumowanie turnieju szachowego
Podsumowanie turnieju szachowego
Zapraszamy do kibicowania
Zapraszamy do kibicowania
Film promujący Lowlanders Białystok
Film promujący Lowlanders Białystok
Sparing: Jagiellonia Białystok - Wigry Suwałki
Sparing: Jagiellonia Białystok - Wigry Suwałki
Trenerzy z Athletes in Action na Stadionie
Trenerzy z Athletes in Action na Stadionie
Szachy na stadionie!
Szachy na stadionie!
Truniej Tenisa Stołowego zakończony
Truniej Tenisa Stołowego zakończony
Pierwszy dzień turnieju Tenisa Stołowego „Stadion 2015” za nami
Pierwszy dzień turnieju Tenisa Stołowego „Stadion 2015” za nami
Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży  „Stadion 2015” 29 i 30 grudnia
Turniej Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży „Stadion 2015” 29 i 30 grudnia
Konferencja: Sukces zależy od myślenia, a nie miejsca urodzenia
Konferencja: Sukces zależy od myślenia, a nie miejsca urodzenia
Ferie 2016
Ferie 2016
Urodziny na stadionie
Urodziny na stadionie
Wieczór wigilijny Prezydenta z organizacjami pozarządowymi
Wieczór wigilijny Prezydenta z organizacjami pozarządowymi
Wystawa
Wystawa "Energia przyszłości"
Konferencja prasowa przed meczem reprezentacji U21
Konferencja prasowa przed meczem reprezentacji U21
Sprostowanie odnośnie publikacji na portalu DD Białystok
Sprostowanie odnośnie publikacji na portalu DD Białystok
Spotkanie z Jarosławem Kazberukiem
Spotkanie z Jarosławem Kazberukiem
Jagiellonia wygrywa z Koroną
Jagiellonia wygrywa z Koroną
Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych  ŻUBROFFKA 2015
Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA 2015
Konferencja prasowa w sprawie organizacji meczu reprezentacji U-21 Polska – Rumunia
Konferencja prasowa w sprawie organizacji meczu reprezentacji U-21 Polska – Rumunia
U21: Sprzedaż biletów rusza 6.10
U21: Sprzedaż biletów rusza 6.10
Sprostowanie dot. organizacji meczu U21
Sprostowanie dot. organizacji meczu U21
Electrum i Adampol pretendują do miana Sponsora Tytularnego.
Electrum i Adampol pretendują do miana Sponsora Tytularnego.
Mecz reprezentacji U21: Polska - Rumunia w Białymstoku!
Mecz reprezentacji U21: Polska - Rumunia w Białymstoku!
Działania spółki - podsumowanie
Działania spółki - podsumowanie
Koncert zespołu Perfect!
Koncert zespołu Perfect!
Koncert zespołów Kult oraz Lao Che!
Koncert zespołów Kult oraz Lao Che!
Przetarg na wyłonienie sponsora tytularnego
Przetarg na wyłonienie sponsora tytularnego
Zaręczyny na stadionie? Niezapomniane wrażenia!
Zaręczyny na stadionie? Niezapomniane wrażenia!
Telewizja robi film o naszym greenkeeperze
Telewizja robi film o naszym greenkeeperze
Loże VIP już wynajęte
Loże VIP już wynajęte
I Międzynarodowy Bieg Dnia Olimpijskiego
I Międzynarodowy Bieg Dnia Olimpijskiego
Firma cateringowa będzie miała wyłączność na obsługę wszystkich wydarzeń na stadionie
Firma cateringowa będzie miała wyłączność na obsługę wszystkich wydarzeń na stadionie
XV Podlaskie Targi Handlowe Eurocash
XV Podlaskie Targi Handlowe Eurocash
Reprezentacja Polski do lat 21 remisuje z Rumunią
Reprezentacja Polski do lat 21 remisuje z Rumunią
Jagiellonia odpada z rozgrywek o Puchar Polski
Jagiellonia odpada z rozgrywek o Puchar Polski
Jagiellonia wygrywa z Mistrzem Polski!
Jagiellonia wygrywa z Mistrzem Polski!
Koncert zespołu Perfect - fotorelacja
Koncert zespołu Perfect - fotorelacja
Rodzinna niedziela na stadionie
Rodzinna niedziela na stadionie
Koncert zespołów Kult oraz Lao Che
Koncert zespołów Kult oraz Lao Che
Jagiellonia odprawia z kwitkiem beniaminka
Jagiellonia odprawia z kwitkiem beniaminka
Bezbramkowy remis Jagiellonii z Omonią
Bezbramkowy remis Jagiellonii z Omonią
Jagiellonia daje lekcję Litwinom
Jagiellonia daje lekcję Litwinom
Disco Polo Ekstraklasa
Disco Polo Ekstraklasa
Franek Cup 2015
Franek Cup 2015
Porannego Targi Budowlane
Porannego Targi Budowlane
Lowlanders Białystok - Warsaw Sharks (47:8)
Lowlanders Białystok - Warsaw Sharks (47:8)
Coca-Cola Cup
Coca-Cola Cup
Dzień Dziecka na Stadionie!
Dzień Dziecka na Stadionie!
Obchody 95-lecia Jagiellonii
Obchody 95-lecia Jagiellonii
Jagiellonia na podium!
Jagiellonia na podium!
Kabareton na Stadionie Miejskim
Kabareton na Stadionie Miejskim
Dni otwarte Funduszy Europejskich 2015
Dni otwarte Funduszy Europejskich 2015
Trenerzy z całej Polski na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Trenerzy z całej Polski na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Rozpoczęcie sezonu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego
Rozpoczęcie sezonu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego
Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów
Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Greenkeeperów
ŻUBROFFKA: Pokaz filmów piłkarskich na Stadionie Miejskim
ŻUBROFFKA: Pokaz filmów piłkarskich na Stadionie Miejskim
Wystawa
Wystawa "Eksperymentuj!”
Jestem kibicem z klasą
Jestem kibicem z klasą
Konferencja dot. odnawialnej energii słonecznej
Konferencja dot. odnawialnej energii słonecznej
Mecz Otwarcia Stadionu Miejskiego w Białymstoku
Mecz Otwarcia Stadionu Miejskiego w Białymstoku
Dzień otwarty Stadionu Miejskiego
Dzień otwarty Stadionu Miejskiego
Para prezydencka na stadionie!
Para prezydencka na stadionie!
Koncert Budki Suflera
Koncert Budki Suflera
Prezentacja drużyny Jagiellonia Białystok
Prezentacja drużyny Jagiellonia Białystok
Forum Miast Partnerskich Polska-Białoruś
Forum Miast Partnerskich Polska-Białoruś
VII Spot Integracyjny VAG Podlasie
VII Spot Integracyjny VAG Podlasie
Dni otwarte Funduszy Europejskich 2014
Dni otwarte Funduszy Europejskich 2014
Święcenie pokarmów na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Święcenie pokarmów na Stadionie Miejskim w Białymstoku
Mecz Reprezentacji U-21: Polska – Litwa
Mecz Reprezentacji U-21: Polska – Litwa
Franek Łowca bramek zaprasza!
Franek Łowca bramek zaprasza!
Konferencja prasowa 12.08.2013
Konferencja prasowa 12.08.2013
Newsletter:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych dla Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Słoneczna 1, 15-323 Białystok
gotowe